Sıkça Sorulan Sorular

ETA Saat Nedir?

Son zamanlarda replika saatler, orjinalleri ile hem görsel hem de işlevsel açıdan büyük bir benzerliğe sahip olduğundan dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nitekim her replika üründe olduğu gibi replika saatlerde de orjinallerine kıyasla fonksiyonel ve görsel açıdan bazı eksiklikler bulunmaktadır. Bu sebeple replika saatler orjinallerine epeyce benzerler fakat birebir aynısı değildirler. Orjinal bir saat alacak kadar paranız yok fakat replikadan daha iyi kalitede, orjinalinin aynısı bir saat istiyorsanız sizin için Eta saatleri önerebiliriz. Replika saatlere göre eta saatler her açıdan daha gelişmiş özelliklere sahiptirler. Eta saatlerin mekanizması, kordonda kullanılan metaryalleri ve fonksiyoları açısından orjinali ile birebir benzerliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. İsviçre’de üretilen eta saatlerin orjinaliyle aralarında hiç bir işçilik farkı bulunmamaktadır. Kısacası ödediğiniz makul fiyat dışında eta saatlerin orjiallerinin birer kopyası olduğunu düşünebilirsiniz.

 

Eta saatlerin replika saatlerden bir farkı olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Eta mekanizmalar replikalara göre gerçeğe daha yakın ve daha kalitelidir. Kullanım ömrü açısından eta saatler replika saatlere göre orjinali kadar uzun bir ömre sahiptirler. Otomatik saatlerde replika saatlerin aksine kronometre de dahil olmak üzere tüm fonksiyonlar aktiftir. Tabi bu saatlerin sunduğu tüm bu kalite sebebiyle replika saatlere oranla fiyatları biraz daha yüksektir.

Malesef mağaza açmak yasaktır malum ürünler replika olduğu için sıkıntı yaşanmaktadır.İstanbul içi aynı gün istediğiniz adrese arzu ettiğiniz saatte özel kurye ile elden teslimat yapmaktayız. Ürünü gördükten sonra çalışana ödemesini yapabilirsiniz.

Çin mekanizma satmıyoruz. Tüm ürünlerimiz swiss eta mekanizma İsviçre ürünüdür. En üst düzey gerçeğinden ayırt edilemicek ürünlerdir. Uzun ömürlü orjinal niyetine kullanabilirsiniz. Ağırlığı dahi gerçeğiyle birebirdir. 2003’den beri sadece Güvenilir Swiss ETA Mekanizmalı Ürünleri sunmaktayız. Dürüst hizmet ve tecrübemiz ile yardımcı olmaktan onur duyarız.

Saatlerin Gerçek Kutularını istemezseniz 250 tl indirim yapılmaktadır. ( Ürünler zarar görmemesi adına yine de siyah klasik kutularında gönderim sağlanmaktadır.) Banka Ödemelerinde ( Havale , Eft ) %10 İndirim uygulanmaktadır.

Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo ile Kapıda Ödeme ( Aras Kargo ) mevcuttur. Yurtdışına Express Dhl Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Yurtdışı siparişlerinin ücretleri önceden tahsil edilmesi gerekmektedir

Saat ayarlama çubuğunu çevirerek genişletip bir tık çektiğiniz zaman takvim, ikinci çektiğinizde ise saat ayarlama kısmına geçmektedir.