Makaleler » Eta Saat » ETA Saat Nedir?

ETA Saat Nedir?

Kol saatleri ilk başta zamana hakim olup, zaman kavramını iyi kullanmak için yapılmaya başlanmıştır.Ancak zaman içinde kol saatleri bir aksesuar haline dönüştü, ve zaman geçtikçe şık tasarımlı  sağlam saatler bir güç simgesi haline geldi.  Saat  hem kadına hem erkeğe çok yakışan bir aksesuardır, boş duran bileği kıyafetlere birlikte şık bir şekilde tamamlar.?

İnsanlar saatlere yöneldikten sonra işini iyi yapan saatçiler fiyatları yavaş yavaş yükselttiler. Son zamanlarda saat fiyatları çok arttı. Saat zevkinden ve marka takıntısından vazgeçemeyen insanlar replika saatlere  yöneldi. Ancak insanlar replika saatleri  kullanarak biraz kalitesiz olduğunu deneyimlediler.  İşte bu anda ETA saat ön plana çıkıyor.

ETA Saat  Nedir ?

 

Replikadan farklı olarak orijinal ürünle birebir aynı malzemeler kullanılarak üretilen, bire bir aynı görüntüye ve fonksiyonlara  sahip ancak  orjinaline  göre çok ucuz olan saatlerdir. İnsanlar orijinal ürüne o kadar para vermek istemeyip, replika da kalitesiz geldiği için orijinal kalitede ETA saate yöneliyor.

 

ETA  Saatin Özellikleri Nedir ?

 

  • Orijinal ürünle birebir aynı malzemelerden yapılır.

  • Çok detaylı incelenmediği sürece orijinal olmadığı anlaşılmaz.

ETA saatiniz kolunuzdayken farkı göreceksiniz. Kimse orijinal olup olmadığını anlayamaz. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ortamlarda takabilirsiniz.

  • Üretim yerleri uzak doğu değildir, Avrupa ülkelerinde üretilir.

  • Paslanmaz çelikten üretilir.

  • Saatin kutusu, ağırlığı ve fonksiyonları orijinaliyle birebirdir.

Ürün tamamen aynı ürün, sadece saat fabrikası göndermiyor da farklı biri gönderiyor gibi düşünün.

  • Fiyatları orijinal saatlere göre ucuz, replika saatlere göre pahalıdır.

ETA saatler kaliteli saatlerdir. Zaten ucuz bir ETA saat bulamazsınız,tamamen orijinalleriyle aynı kalitede malzemeler kullanılır.Bu yüzden fiyatına yansıyor. Replika saatlerden apayrı bir çeşittir, karıştırılmamalıdır.

  • Orijinal saatlerle kullanım süresi aynıdır, kolay kolay bozulmaz.

Yapılan malzemeler aynı olduğu için kullanım ve deforme süresi hemen hemen aynıdır.

  • İçinde özel ETA mekanizma bulunur.

  •  

Dikkat !

 

İnternette veya mağazalarda replika saatler ETA saat diye satılabiliyor.ETA saat alırken kapağını açıp mekanizma kontrolü yapınız,ağırlığını kontrol ediniz. Gözle görülen bir hata olmaması gerekiyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır