Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

  Air-king Eta Saat


 • 1905 yılında Hans Wilsdorf daha 24 yaşındayken Londra’da saat dağıtımı ile uzmanlaşan bir şirket kurmuştur. O dönemlerden beri bileğe takılan bir saatin hayalini kuruyordu. Yine o dönemlerde kol saatlerinin pek hassasiyeti yoktu ama Hans Wilsdorf’un ileri görüşlülüğü sayesinde bu saatlerin güvenilir olabileceklerini öngörmüştür Rolex markasının öyküsü kurucusu olan Hans Wilsdorf’un ilk su geçirmez kol saati Oyster’i piyasaya sunmasıyla başlamıştır. O günlerden bu zamana Rolex firması büyüyüp gelişerek sektörde saat alanında yapılan birçok yeniliğe imzasını atmıştır.

   

  Yaklaşık 100 yıl önce dünyadaki en hassas ve en güvenilir kol saatini yaratan Hans Wilsdorf sayesinde marka bugün hâlâ gelişme göstererek saat işçiliği alanında mükemmel tasarımları ortaya koymaktadır. Bu saatler 100 yılı aşkın süredir okyanusların en derin noktalarından dağların en yüksek zirvelerine kadar dünyanın her yerinde üstün başarılar gösteren kişilere ve kâşiflere yardımcı olmaktadır. Günümüzde Rolex en prestijli etkinliklerde ve turnuvalarda yer almaktadır.  Kültür ve bilim alanında da sürekli destek sağlamaktadır. Rolex genellikle bir ürün çıkardığı zaman onu bir kesimin ihtiyacını düşünerek çıkartmaktadır.

   

  Örneğin: Dalgıçların ihtiyaçlarını karşılamak için Submariner model saatleri piyasaya sunmuştur. Bununla birlikte Rolex bir modelini de havacılara yardımcı olması amacıyla üretmiştir. Bu modelin adı Air King olup bu model Oyster modelinin destansı havacılık tarihinin mirası kabul edilmektedir. Bu nedenle bu saat kaynaklara destansı saat ismi ile geçmektedir. O halde birlikte destansı saati biraz tanıyalım ve özelliklerine değinelim.

   

  Rolex’in Air King (Destansı Saat) Modeli

   

  Rolex’in Air King modeli şirketin kurucusu Hans Wilsdorf tarafından 2.Dünya Savaşı sırasında vefat eden İngiliz Royal Air Force pilotlarının onuruna üretilmiş bir modeldir. Beşten çok sayıda düşman uçağını düşüren savaş pilotları olan as pilotlar 2.dünya savaşı başlamadan çok önce de Rolex Tarafından üretilen saatleri kullanıyorlardı. Bu saatler İngiliz hava kuvvetleri Royal Air Force tarafından kullanılan standart saatlerden hem daha güvenilir hem de daha büyüktü. 1930’lu yılların sonuna doğru Wilsdorf “Air King”,“Air Lion”, “Air Tiger” ve “Air Giant” modellerini kapsayan bir saat serisini tasarlayarak kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. Air King modeli 2.dünya savaşı bittikten sonra bu serinin içinde üretimine devam edilen tek saat olarak kalmış olup sivillere dağıtılmaya başlanmıştır.

   

  Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bu pilot saatleri zamanı gösterme fonksiyonuna çok fazla odaklanmıştır. Klasik bir tarzda üretilen bu tasarımda Rolex birkaç fonksiyondan (akrep, yelkovan, merkezi saniye göstergesi, sayılar veya işaret markörleri) başka ek fonksiyonlara yer vermemiştir. Rolex’in bu tasarımında ek fonksiyonlara yer vermemesinin nedeni Ekranın rahat bir şekilde okunabilmesini sağlamaktır. Otomatik mekanizmalı üretilmiş olan bu saatlerin kadranında Air King yazısı bulunmaktadır.

  Uzun zamandan beri Rolex saat almak istiyorsanız ve hangi modelin size göre olduğuna karar veremiyorsanız Air King sizin için doğru model olabilir. Hem güncel modellere göre hem de vintage modellere göre daha uygun fiyatta olup tasarımında sadelik ve şıklık bir arada sunulmaktadır. İnce bilekli erkekler ya da kadınlar için üretilmiş olan ve kasa çapı yaklaşık 34 mm olan modeller genellikle tercih edilmektedir. Geliştirilen Air King modelleri 40 mm kasa çapı ile günümüzdeki modaya ayak uydurmakta ve günlük kullanım içinde uygun olmaktadır. Air King modeli o kadar zarif ve şık üretilmiştir ki bu yüzden hem boş zaman etkinliklerinde kot pantolonla, spor kıyafetler ile kombinlenirken hem de ofiste çalışma ortamında ya da gece şıklığında kullanım için uygundur.

   

  Air King Teknik Özellikleri

   

  Geçtiğimiz 70 yılın içerisinde Air King modelinde çok farklı bezeller ve kadranlar kullanılmıştır. Aynı zamanda bu modelde farklı tasarım öğelerine de yer verilmiştir( Arapça ve Romen rakamları, rodyum kaplama dış yüzeyler, baton markörler ve turuncu renklerin kullanımıyla elde edilen kontrastlar) Bu saatlerin mavi, kırmızı, gül rengi ve yeşil kadranları da mevcuttur. Genel olarak yıllar içerisinde saatin tasarımında çok fazla değişikliğe gidilmemiştir. Tipik Oyster model paslanmaz çelik kasa kullanılmıştır. Ayrıntılara odaklanmazsak eğer bu model Rolex’in tüm tasarımları ile hemen hemen aynıdır. Ancak ayrıntılı incelersek farklılıkları görebiliriz.

   

  Saat bileziğinin dış kısmı mat fırçalanırlen kasasının üst yüzeyi ve bilezik saten fırçalanmıştır. Kasa çapı 34 mm olup günümüzde ki üretilen birçok saate göre daha küçüktür. Air King 1950’li yıllarda çıkarılan Rolex Explorer kasasını da kullanmıştır. Bundan dolayı saatin kasasının çapı 1 mm daha büyümüştür. Triplock kurma tepesi sayesinde suyun altında 10 bar basınca kadar dayanabilmektedir. Yanı bu da demek oluyor ki Air King modeli 100 metre derinliğe kadar dayanabilmektedir. Üç farklı bezel vardır ve bunlar arasından seçim yapmak mümkündür. Bu bezeller; Parlatılmış bezel , üzerinde yükseltilmiş sat markörleri bulunan yivli bezel ve çıkıntılı bezeldir. Saatin yeni modellerinde Safir Cam kullanılmış olup bu cam saatin kadranını korumaktadır.

   

  Rolex, 2007 yılında Air King modelinin tasarımını yenilemiştir. Ortak merkezli, rodyum kaplı kadranlar ve renkli Arap rakamları bu tasarımların özelliğidir. Yeni çıkarılan modelde kordon bağlantıları kasaya daha çok yaklaştırılmıştır. Saatin kalınlığı ise 11.5 mm olarak ayarlanmıştır. Ayrıca geliştirilmiş katlanabilir toka bulunur. Bu modelde Oyster paslanmaz çelik bilezik kullanılmıştır. Rolex’in, Air King modelinin görünümü adeta bir katedralin kubbesini andıracak şekilde yapılmıştır. Bu katedral görünümüne Rolex saatlerinde kullanılan dışa doğru kavisli camdan oluşan büyük bezel sebep olmaktadır.

   

  Rolex Air King Modelini Neden Tercih Etmeliyim?

   

  Bu model kullanıcılarına Rolex’in dünyasına uygun fiyatlarla giriş imkanı sunar.

  Air King modeli Superlative Choronometer sertifikasına sahiptir.

  Rolex’in kendi atölyesinde ürettiği hassas ve güvenilir oromatik mekanizmaya sahiptir.

  Zarif bir tasarıma sahip olması nedeniyle her yere ve her duruma uygunluk sağlar.

  Sadeliği ile zarafetinden ödün vermeyenlere yönelik uzun bir geleneğe sahip Rolex markası olması nedeniyle tercih edilmelidir.

   

  Replika Saat Sektöründe Air King Modeli

   

  Kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Rolex göz alıcı ve şık tasarımları ile bir dünya devidir. Günümüzde aksesuar seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken konulardan biri de alacağımız ürünün kaliteli ve gösterişli olmasıdır. Ayrıca Rolex denildiğinde markanın ne kadar kaliteli olduğu ve şık tasarımlar ürettiği aklımıza gelir. Sanat eseri olarak nitelendirilebilecek mükemmel tasarımlar, şık, kaliteli işçilik ve hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz tasarımlar oldukça dikkat çekicidir.

   

  Tabi bu kalite ve şık tasarımlar için insanlar büyük bir servet ödeyebiliyor. Çünkü orijinal Rolex saat modelleri yüzbinlerce liradan başlıyor ve bu durum maalesef ki ülkemizdeki dar ve orta gelirli insanların hesaplarıyla uyuşmuyor. Ancak son dönemlerin modası Replika saatler sayesinde insanların aynı kalite ve tasarımları daha ucuz fiyata almalarını sağlar. Birebir aynı donanım, kalite ve şıklığa sahip olduğundan imitasyon saatleri orijinallerinden ayırmak neredeyse imkansızdır. Replika saati kolunuza taktığınızda sanki orijinal saat kullanıyormuş gibi bir hava içerisine girmemeniz eldeniz de olmayacaktır. Orijinal modelleriyle aynı, 1. kalite malzemeden yapılmış replika saatleri severek kullanacaksınız.

Replika eta saat ile artık aksesuar konusunda tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya ne dersiniz ?

Muhteşem ve göz alıcı tasarımları ile farkını ve tarzını ortaya koyan , kendi stilini yaratan birbirinden güzel imitasyon saatleri bulabileceksiniz. Sitemizde kadın ve erkekler için ayrı ayrı kaliteli replika saat seçenekleri yer alıyor. Günümüz dünyasında hemen herkesin kendine özel bir duruşu vardır. Bu durumdan ötürü herkese göre ayrı ayrı eta saat modelleri bulunmaktadır. Bu yolla birlikte kendinize yakışacak saati   bulma konusunda hiç zorluk yaşamayacaksınız. Erkek ve kadınların yeni gözdesi olan eta saatler orjinalden farkı olmaması sebebiyle kendini çokça sevdirmiştir. Maddi olarak daha ekonomik seçimler yapanlar için ideal seçim olan imitasyon saat ile birlikte saatler konusunda artık daha özgür olmak mümkün. Dünyaca ünlü markalara ait saatlerin artık sadece orjinalini almak zorunda değilsiniz. Çok uygun seçeneklerle sunulan eta saatler , eta swiss saat modelleri , eta saat modelleri ile kendi tarzınızı yaratın.

ETA  SAAT AL İMKANI

Eğer günlük hayat için veya özel günleriniz için bir saate ihtiyacınız varsa o zaman yapmanız gereken hemen eta saat al seçenekleri ile tanışmaktır. Watchesboss adresimizde dilediğiniz eta saat modeline zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için mükemmel bir ürün olan eta saatler girilen her ortamda zarifliği , karizmatikliği ile kendini göstermek isteyenler içindir.  Tamamen 1. sınıf olan bu ürünler uzak doğu , Çin  ve diğer sahte ürünlerden değildir. Kendine özel bir işçiliği vardır.

ETA  SAAT FİYATLARI

Maddi sıkıntı yaşayanlar için özel bir ürün olan eta saatler aslına bakacak olursak kendi içinde de ayrı bir fiyat oranlamasına sahiptir. Örnek verecek olursak Rolex eta saat en yüksek rakamlardan birine sahipken daha düşük bir markada çok daha uyguna saat bulma imkanınız vardır. Bizler Watchesboss olarak saat konusunda her bütçeye hitap etmekle birlikte en iyi replika saat seçeneklerini sunmaktayız. Genel olarak eta saat satın al işleminde fiyatlar uygun olsa da saatine göre , modeline hatta işlemelerine göre ve geliş bedeline göre fiyat değişmektedir. Bu sebepten ötürü bizlerden bilgi alarak sipariş vermeniz son derece önemlidir. Türkiye'nin en iyi replika saat sağlayıcılarından birisi olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

Replika Saat Satın Al

Günümüzdeki en iyi saat seçeneklerini sunan sitemizle birlikte replika saatler konusunda da en iyi seçenekleri sağlıyoruz. Bir kez daha tekrar ediyoruz ki eta başta olmak üzere tüm saat çeşitlerinde amacımız kesinlikle kaliteli hizmettir. Bizlere WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşarak dilediğiniz saatin en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Herkesi şıklığın , karizmanın ışıltılı seçeneği olan saat modelleri konusunda en iyi adrese bekliyoruz. Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır