Aquanaut Eta Saat


 • Patek Philippe Aquanaut

   

  Patek Philippe markası, oldukça uzun zamandır varlığını sürdüren ve daha uzun yıllarca da isminden söz ettirecek olan bir markadır. Patek Philippe markasının oldukça önemli işlevleri bulunmaktadır.

   

  Kendi içerisinde barındırdığı pek çok unvan, 181 yıldır sektörün içerisinde olması ve hakkında ‘’bu saat, bir erkeğin alabileceği en itibarlı, en güzel şeydir’’ cümleler söylenmektedir.

   

  Dünyanın en değerli saat markası olarak anılmakta olan Patek ürünleri, sınırlı sayılarda üretilen ve kişiye özel tasarım olarak adlandırılan çerçevede hizmet vermektedir. 1800lü yıllarda kurulmuş bir firmanın, günümüze kadar varlığını sürdürmesi için zaten oldukça iyi bir hizmet anlayışı olması gerekir. Sadece hizmet anlayışı değil, Patek Philippe için oldukça yüksek bir kaliteden de bahsetmek mümkündür.

   

  Öyle ki bu kalite, piyasada başka hiçbir markada rastlanamayacak seviyededir. Muadili olacak hiçbir markanın da bu kulvarda varlığını sürdüremeyeceği görüşmektedir.

   

  31 milyon dolara sattığı saati ile ‘’dünyanın en pahalı saatini satan firma’’ olarak adlandırılmaktadır.

   

  Neden Patek Saatleri Bu Kadar Ulaşılmaz?

   

  Patek ile alakalı, dillerde dolaşan ve hemen herkesin bu cümleyi tanıdığı şöyle bir söylem vardır;

   

  ‘’Asla gerçek manada Patek sahibi olamazsınız, sadece onun mirasçıları olabilirsiniz.’’

   

  İşte bu cümle bile değerinin tartışılmaz olduğu konusuna değinmiştir. Bir saat içerisinde en fazla ne olabileceğini düşünüyorsanız, artık düşünmenize gerek yoktur. Çünkü Patek sizin aklınıza gelmeyecek ve hayalinizin bile almadığı her detayı, her saatine yansıtmıştır.

   

  Fabrikasyona uğrayıp, kalitesini kaybeden saatlerden ziyade, her halükarda hizmet veren ve her insanın kendine özgü şekilde, kendini özel hissettireceği biçimde tasarlanmıştır.

   

  Patek saatlerinin bu kadar yüksek fiyatlı olmasının temel nedeni de budur.  Benzer modelleri piyasada yoktur ve bu işe kalkışacak rakip bile yoktur. Çünkü Patek markasının üzerinde duyduğu en temel nokta; el işçiliğidir.

   

  Siz bir saat değil, aslında bir servetin parçasını alıyorsunuz. Pek çok insana göre hatta bu bir parça değil, tamamen servettir. Bu yüzden de Patek saatlerinin, piyasa üzerindeki bu bilinirliği ve kalitesi, oldukça fazla kişinin bilgisi dahilinde olan konular arasındadır. Uzun yıllardır varlığını sürdüren bir markaya ilişkin her detay, ilgilisi herkes tarafından rahatça bilinir. Bu yüzden de Patek markası oldukça ön plandadır. Saat sever herkesin, bir gün hayalini kurduğu bu marka, önümüzdeki uzun yıllarda da hayal kurdurmaya devam edecek gibi görünüyor.

   

  Marka içerisindeki bir saatin fiyatı ile kaç ev alınabileceğini tahmin bile edemezken, açık arttırma yöntemi ile pek çok alıcı bu saatleri almak için birbirleri ile yarış halinde kalıyor. İşte bu denli tercih edilen, sevilen, her modeline yeni bir element ekleyen Patek, uzun zamandır seçilen bir marka olmaktan ziyade, müşterisini kendi seçen bir markaya doğru evirilerek gelişiyor. Bu hızın önü alınamaz bir halde olduğu için de fiyatlar gün geçtikçe daha da ulaşılmaz bir hal alıyor.

   

  Hayat boyu çalışılsa bile, bir adet Patek saate ulaşamayabilirsiniz. Ancak üzülmeyin, eğer böyle bir istek içerisinde kendinizi buluyorsanız replika saat seçenekleri ile bu hayalinizi gerçekleştirme noktasına biraz daha yaklaşabilirsiniz.

   

  Patek Philippe Aquanaut Saat Özellikleri

   

  Patek markasına ait en bilinen modellerden bir tanesi olan Aquanaut otomatik işleme şekline ve çelik bir kasaya sahiptir. Kordon malzemesi kauçuktur ve üretim yılı ise 2011 yılıdır.

   

  Erkek kol saati ya da unisex olarak geçen bu saatin kalibre/mekanizma olarak değeri 324 S C olarak tanımlanır. Aynı zamanda rezerv güç kısmındaki değeri ise 45 h’dir. Üzerinde bulunan taş sayısı 29 tanedir.

   

  Kasa özelliklerinden bahsedecek olursak; çelik bir kasası olduğunu söylemiştik. Kasasının çapı 40 mm boyutundadır. Aynı zamanda su geçirmezliği de 100 m’dir. Bezel malzemesi çeliktendir. Cam olarak da safir cam tercih edilmiştir. Sayı kadranında Arap rakamları bulunur.

   

  Kordonunda ise kauçuk malzemeleri bir kordon ile başlandığını söylemiştik. Toka tipi olarak çift taraflı katlanır toka tercih edilmiş ve toka malzemesi olarak da çelik kullanılmıştır. Takvim işlemi bulunan saat, Patek markasına ait en çok tercih edilen saatlerden bir tanesi olarak, kendi yerini uzun süredir korumakta olan bir modeldir.

   

  Kalitesi, kolda duruşu ve her yönden yeterliliği ile uzun yıllar daha gidecek, zamansız bir saat olacağı şimdiden belli olan bir modeldir. Bu yüzden de bu ürüne sahip olmak her insanın hayali olabilir.

   

  Patek Philippe Aquanaut Sahibi Olmanız İçin Daha Uygun Bir Teklif

   

  Her saat seven, ayrılmaz bir aksesuar olarak gören insanın muhakkak bildiği bir markadır Patek. Ürünleri, hizmet anlayışları ve daimi kalitesi ile çok uzun yıllardır adından söz ettirmektedir. Dile kolay 181 yıl içerisinde hiçbir şekilde inişe geçmeden, hep yüksek kalitede hizmet vermeye ve oldukça yoğun bir tercihe sahip olmaya devam etmiştir.

   

  Ancak herkesin bütçesi ya da saate ayıracak parası, bu markayı karşılayacak seviyede olmayabilir. Tam da bu noktada karşımıza eta saat kavramı çıkar. Eta saat en gelen olarak; orijinalden farksız bir şekilde, aynı saati sizlere daha ucuz fiyata sunan saatlerdir. Bu saatler sayesinde; hem aynı saat görünümüne kavuşabilir hem de o kadar yüksek paralar ödemek durumunda kalmayabilirsiniz.

   

  Patek Philippe Aquanaut saat de bu bağlamda tercih edebileceğiniz replika saat kavramı içerisine girmektedir. Aynı kaliteli duruşu, aynı görüntüyü ve camından kasasına hiçbir şekilde değişikliğe uğramadan ve şekli bozulmadan size hitap edecek olan saate ulaşım sağlayabilirsiniz.

   

  Bir saate bu kadar yüklü bir para vermek istemiyor ancak bu meşhur saatin tüm avantajlarından yararlanmak da istiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir replika saat seçeneğinin de bu olduğunu söyleyebiliriz.

   

  Replika Saatin Orijinallerinden Farkları Nelerdir?

   

  Sizler bir replika saat için birebir aynı kalite, aynı ağırlık ya da aynı işlevi bekleyemezsiniz. Çünkü orijinalinin milyonlarla ölçüldüğü bir düzende, bir tık daha aşağısını yapmakta olan replika saatlerin seçenekleri için önemli kıstaslar vardır.

   

  Belirli başlı olan ancak fark edilmeyen seçenekler yok değildir ancak genel bir görüntü olarak hiçbir fark yoktur gibi bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Özellikle pahalı markalara ilişkin pek çok saatte bu daha geçerlidir. Oldukça pahalı oldukları için, insanların bu saatlere ulaşmaları da bir o kadar zordur.

   

  Bu yüzden de en kestirme yoldan insanların bu saati elde etme çabasına girmeleri isteği oluşur. Eta saat bu kapsamda tercih edilen en yüksek yüzdeli seçeneklerden bir tanesidir. Çünkü gerçek bir saat her zaman iyi bir fikir olsa da o kadar büyük meblağları bir saate bağlamaya çok da gerek yoktur.

   

  Aynı görüntüyü, çok daha ucuz bir şekilde görmek isterseniz replika ve eta saat seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

   

  Dünyaca ünlü, herkesin bildiği ve dahası herkesin elde etmek için hayal kurduğu bu saatler, ilerleyen süreçlerde daha da yükselen fiyatlara satışı yapılacak ürünler arasında yer alacak. Sizler bu yukarı doğru ivmenin önünü, şimdiden kesin ve daha ucuz yoldan bir hizmet almaya çalışın. Bu hizmet sağlayıcısını da eta saat seçeneği ile kolayca bulabilirsiniz.

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır