Bing Bang Eta Saat


 • Carlo Crocco Kimdir? 
   

  1980 yılında Hublot markasını kuran, Carlo Crocco ile firma İsviçre’nin en iyi saat üreticisi ödülünü kazanmıştır. Şık ve pahalı saatler tasarlayan firma, bir çok ünlü marka ile ortak işler yapmaktadır. Her geçen gün daha da iyi ürüler çıkaran markanın, dünyada da kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde de bu firmanın saatleri her geçen gün artmakta ve piyasaya yol gösterektedir.

   

  Hublot Nasıl Bir Marka? 


  1980 yılında Carlo Crocco tarafından kurulan Hublot, İsviçre’de kurulan şirketlerden biridir. İsviçre’nin en iyi saat ödülünün sahibidir. Ayrıca 2008 yılında dünya turnuvasında, yerel sponsorlardan biri olarak göze çarpmaktadır. Bunun yanında Formula 1 gibi dünyaca ünlü organizasyonlara sponsorluk yapmaktadır. Ayrıca sadece Formula 1 değil bir çok yarış sporunun sponsoru konumunda olan marka, sporun ve sporcunun yanında olduğunu her fırsatta göstermektedir.

   

  Hublot Tarihi


  1980: Hublot firması Carlo crocco tarafından İsviçre’nin Nyon kentinde kuruldu. 

  2004: Hublot firmasının yeni ceo’su Jean Claude Biver oldu.

  2005: Basel World fuarında Big Bang kronografi tanıtıldı.

  2007: Ünlü saat firması Paris’te ilk mağazasını açtı.

  2008: Ünlü saat firması Hublot, LVMH grubu tarafından satın alındı.

   

  Hublot Big Bang Saatlerinde Altın Oran Kullanımı
   

  Mükemmeliyetçiliğin sembolü olan altın oran, büyük sanat eserlerinin temelini oluşturmaktadır. Antik Yunan’dan beri kullanılan altın oran, Hublot markasının da üzerinde durduğu bir olgudur. Tasarımlarında mükemliyet arayan firma, altın oran ile daha iyisini yapmaya çalışmaktadır. Her geçen gün modellerinin arasına yenisini ekleyen firma, şıklık ve zerafetin yanında, kalitenin de göze gelmesini sağlamaktadır. İlahi bir mükemmelik olan altın oranı modellerinde kullanmayı amaçlayan firma, çıkarttığı modeller ile bunu göz önüne koymaktadır.

   

  Hublot Saat Modelleri

   

  Hublot Big Bang Carbon Bezel Baguette

  Hublot Big Bang Zebra Bang

  Hublot Big Bang 44 mm

  Hublot Big Bang 44mm Evolution

  Hublot Big Bang Unico

  Hublot Big Bang One Click 39 mm Lady

  Hublot Big Bang COMMANDE DESERT

  Hublot Big Bang Depeche Mode

   

  Hublot Big Bang Kadın ve Erkek Saati Özellikleri


  Mükemmeli yakalamak isteyen Hublot firması, eta saat modelleri arasında sık sık tercih edilmektedir. Firma için büyük önem taşıyan seri, amiral gemisi niteliğindedir. Oldukça büyük kasalara sahip serinin en büyük başarı sırrı ise, zıt materyalleri bir araya getirmesidir. Ayrıca sadelik arayan saat severlerin yanı sıra büyük ve kalın modelleri de seven müşterilerine uygun modeller üretmektedir. Kadın ve erkek kategorisinden sayısız modeli olan firma, kalitesini her zaman göstermektedir. Bunun en büyük örneği dünyanın her yerinden tercih ediliyor olmasıdır.

   

  Çerçeve: Yuvarlak şekil
  Kadran: Mavi
  Kasa Çapı: 41 mm
  Kasa Durumu: Çelik Kasa

  Tür: Klasik
  Kayış: Çelik
  Özellik: Mekanik
  Aksesuar: Kendinden katlanır toka
  Su Geçirmez: 100 metreye kadar suya dayanıklı

   

  Hublot Big Bang Kadın Saati 


  Kadın kullanıcılar için, Hublot Big Bang göze çarpmaktadır. Şıklığın ve zerafetin bir arada olduğu saatler, kadınların vazgeçilmezi konumundadır. Örneğin, MB092 modeli Hublot firmasının replika saat modelidir. Saat 316L solid çelik malzemeden yapılmıştır. Kordon olarak silikon tercih edilen saatte quartz mekanizma kullanılmıştır. Kronometre ve takvim olan saat, 1 yıl mekanizma garantilidir.

   

  Sadelikten hoşlanan ve taşların verdiği zerafete hayır diyemeyen kadınların ilk tercihleri arasında firmanın ürettiği bu seri gelmektedir. Saflık ve sadelik aynı zamanda şıklığı bir arada sunan firma kadın müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

   

  Şık Kadınlar İçin Hublot Big Bang
   

  Yuvarlak kasa yapısı ve kullanlan taş ve altın malzeme ile adete sanat eseri gibi gözükmektedir. Güçlü çizgileri ile modernliği ve şıklığı beraberinde taşımaktadır. Şıklık ve sadelikle fiyatının neden pahalı olduğunu göstermektedir. Kullanılan malzemelerin uyumu, markanın tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir. 

   

  Hublot Big Bang Erkek Kol Saati Vendome Chronograph

   

  Kasa çeşitleri 316L çelik kasa, titanium kasa, pvd kaplama. Mekanizma çeşitleri Japon quartz mekanizma, kurmalı mekanizma, miyoto otomatik meknizma. Cam çeşitleri, safr cam, kristal cam, mineral cam. Ürünün kasa çeşitleri kesinlikle oksitlenme yapmaz. Ürünün cam maddeleri çizilme ve darbelere dayanıklıdır.
  Çapı: 43 mm
  Kayış: Silikon
  Cam Özelliği: Safir cam

   

  Modern Sportif ve Şık: Hublot Big Bang


  1980 yılına saaat piyasasına giriş yapan marka, sadece fiyatıyla değil, görüntüsü ve kalitesiyle hem kullananları hem de saat severleri büyülemektedir. Aşınma, oksitlenme ve darbelere karşı dayanıklı üretilen saatler, şıklık ve zerafeti berbaber taşımaktadır.

   

  Şıklığı ve sağlamlığı bir arada sunan saat firması, her ikisinin yan yana olamayacağını söyleyenleri haksız çıkarmıştır. Bir çok kişinin,beğenerek kullandığı saatleri sadece spor giyim için değil, klasik giyim için de vazgeçilmez hale gelmiştir.

   

  Mükemmel Uyum: Hublot Big Bang
   

  Klasik ve spor modelleri bulunan markanın, en büyük özelliklerinden bir tanesi, birbiriyle uyumlu malzemeler kullanmasıdır. Saatlerin şıklığı ve zerafetinin yanında, sanki bir sanat ederi havası bulunmaktadır.

   

  Kendini güncelleyen modeller ile, hem modayı belirlemekte hem de modanın getirdiklerini kendi ürünlerine yansıtmaktadır. Sadelikten ve şıklıktan hoşlanan kullanıcılar gibi, büyük modelleri seven saat severlerin de tercihi konumudadır. 

   

  Kaliteli ve şık saatler tasarlayan firma, dünyanın her yerinden müşteriye sahiptir. Bunun en temel sebebi ise, tasarımlarında insana değer verilmesidir. Her yönüyle insan olan modeller, tüm saat severler tarafından tam not almaktadır. Ayrıca dünyanın her yerinde ilk sıralarda gelmekte ve saat severlerin ilk tercihi olmaktadır.

   

  Hublot Big Bang Saat Ne Kadar?

   
  Modeline göre değişmekle beraber Hublot Big Bang fiyat listesi şöyledir:
  MM2006 Hublot Big Bang Vendome Chronograph 750.000 ₺.
  MM 1938 Hublot Big Bang King Chronograph Gold 750.000 ₺

  MM 2005 750,000₺

  MM 1932 King Tourbillion Silver 850,000 ₺

   

  Hublot Big Bang Saat Neden Pahalı? 
   

  Orijinal ürünlerde kullanılan malzemeler, altın, titanyum, prlanta ve benzeri ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan malzemelerin yanında mekanik olarak, mükemmel üretim bu saat markasını pahalı yapmaktadır. İsviçre saatleri içerisinde ödüllü olan firma, bu kalitesini bir ömür sürdürme niyetindedir.

   

  Dünyanın her yerinden hayranları bulunan saat firması,modellerinden sınırlı sayıda üretmektedir. Bunu yanında şıklık ve zerafetin bir örneği olan saatler, her zaman ve her alanda kullanıldığında göze çarpacak kalitededir.

   

  Saat denilince akla İsviçre gelmektedir. İsviçre içerisinde ise ilk akla gelen marka Hublot Big Bang markasıdır. Bunun en büyük göstergesi, ülkede saat ödülü olan firmaların başında gelmektedir. Ömür boyu kullanılabilecek ürünler tasarlayan firma, her kullanıcının almak isteyeceği tasarımlara imza atmaktadır.

   

   Hublot Big Bang Saat Replika
   

  Hublot Big Bang ile benzer üretilecek olan saatlerde orjinali ile aynı parçalar kullanılmaktadır. Sadece kullanılan taşlar, değerli taşlar olmayıp, yaldızlı parlayan taşlar kullanılmaktadır. Bunun yanında görüntü olarak birebir aynı olan saatleri, birbirinden ayırt etmek oldukça zordur.

   

  Maliyet açısından da benzer saat almak çok daha mantıklı ve ekonomik olacaktır. Aynı şıklık ve zerafeti taşıyacağınız ürünlere daha fazla vermek yerine, daha uygun fiyatlar vererek aynı kaliteyi kolunuzda taşıyabilirsiniz. Tüm gittiğniz yerlerde kaliteyi ve zerafeti kolunuzda taşıyabilirsiniz.

   

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır