King Power Eta Saat


 • Hublot King Power

   

  Hublot İsviçre'nin Cenevre kenti yakınlarında Nyon'da kurulmuş bir saat üreticisidir. İsviçreli genç bir saat şirketidir. 1980 yılında faaliyete başlayan şirket adını aldığı gemilerin yuvarlak pencereleri olan lombozdan almıştır. Lombozdan ilham alarak büyük ve gösterişli lüks saatler tasarlamakta ve üretmektedir. Manüfaktür yani tamamen el işçiliği ile ayrı ayrı üretilerek bir araya getirilen orijinal bir mekanizma kullanır.

  Hublot  tasarımlarında  sarı altın ve seramik karışımının yanı sıra karbon, titanyum, safir, altın, elmas, kumaş gibi alışılmadık materyalleri tasarımlarına eklemektedir.  Hublot’un güncel üretim programında artık yer almayan King Power modeli ise spor camiasına hitap eden özel saatlerden oluşan 48 mm lik gösterişli ve orjinal saat çeşitleridir. Usain Bolt, Rapper Jay-Z, Pelé ve Diego Armando Maradona gibi yıldızlar Hublot saat kullanmaktadırlar.

  Üstün kalitede su geçirmez özellikte üretilen kronograf, dakika tekrarlama ile tourbillon gibi özelliklere sahip manüfaktür mekanizmayla çalışır.  Artık üretilmeyen modelleri  Replika Saat olarak üretilip daha uygun fiyatlara satılmakta olan çok özel tasarımlardır. Eta saat replika modelleri arasında bulabilirsiniz.

   

  Hublot Saat Tarihçesi

   

  1980- Carlo Crocco adındaki İtalyan Saat tasarımcısı tarafından kurulmuştur ve aynı yıl dünyadaki  ilk kez kauçuk saplı saati bir saat üreterek fuarda tanıtmış ve adını duyurmayı başarmıştır. 

  2004 yılında  Jean Claude Biver  tarafından yönetilmeye başlayan şirket hızla büyümüş ve big bang serisi ile birçok ödül kazanmıştır.

  2012 yılından beri Ricardo Guadalupe yönetiminde olan şirket başarılı isimleri de yönetim kadrosunda tutmakta ve başarılı üretim serüvenine devam etmektedir.

  2013 yılında Hublot, Los Angeles Lakers basketbol takımı saat yapımcı ortağı olarak yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Aynı zamanda Hublot, Lakers'in yıldız oyuncusu Kobe Bryant ile bir saat işbirliği yaptığını duyurdu.  Kobe Bryant  için Hublot King Power Black Mamba serisi üretilmiştir.

   2014 yılı için Hublot King Power Los Angeles Lakers saatli takımına özel bir saat çıkartmıştır.

  2018 yılı Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası için Smartwatch Big Bang Referee model saat üretmiştir.

   

  Hublot King Power Modellerinin Orjinal Fiyatı Ne Kadardır?

   

  King Power Minute Repeater Chronograph Tourbillon modeli Satış fiyatı:135.000 Euro            

  Hublot King Power Los Angeles Lakers Watch, seramik ve titanyum kullanılarak yalnızca 50 adet olarak  sınırlı sayıda üretilmiştir. 27.900 dolar

  King Power Ayrton Senna modeli üç kez Formula 1 dünya şampiyonu olan Ayrton Senna anısına karbon materyalden üretilmiştir. fiyatı:    21.200 Euro 

  King Power Unico GMT modeli  King Gold  adı ile adlandırılan 18 ayar kırmızı altın, platin ve yüksek miktarda bakır alaşımı  materyal kullanılarak üretilmiştir. Satış fiyatı: 21.000 Euro          

  King Power F1  Seramikten üretilen modeli sadece 500 adet  üretilmiştir. 12.000 Euro satış fiyatı ile satılmaktadır. . Diğer modeli ise King Gold adı ile adlandırılan kırmızı altın alaşımlı materyal kullanılarak üretilmiştir. Fiyatı:      20.000 Euro

  King Power F1 Suzuka zirkonyum kullanılarak üretilmiştir. Fiyatı     17.500 Euro

  King Power FC Bayern München üretiminde titanyum kullanılmıştır. Satış fiyatı 13.500 Euro  

  King Power Unico All Black Seramik ve titanyum materyal kullanılmıştır. Satış Fiyatı: 11.000 Euro    

  King Power Oceanographic 4000 titanyum malzeme ile üretilmiş su geçirmez dalış için üretilmiştir. Fiyatı 9.100 Euro

  King Power Dwyane Wade  seramik malzemeden üretilmiştir. Satış fiyatı: 8.700 Euro   

   

  Hublot King Power Saatlerin Özellikleri

   

  Hublot King Power modelinin birçok farklı modeli vardır. Gerek kasa, gerek  işlevsellikte bir çok özelliği ön plana çıkmaktadır.

  Kasa yapım materyali olarak 18 ayar altın içeren alaşımlar ve titanyum seçenekleri göze çarpmaktadır. Kırmızı görünümlü özel kırmızı altından imal edilen modellerde Hublot tarafından King Gold alaşımı kullanılmaktadır. King Gold 18 ayar kırmızı altın, platin ve yüksek miktarda bakır alaşımı içerisinde kırmızı tonu bakır ile daha yoğun yapılmaktadır. Alaşıma platin de eklendiği için kırmızı ton yıllarca parlaklığını koruyabilir. Özel olarak sınırlı sayıda ürettiği pek çok modelde çok sayıda elmas süsleme bulunur. Kasası üzerinde pek çok farklı malzeme ve değerli taşlardan süslemeler de bulunur.

  Seramik ve karbon fiber gibi füzyon teknoloji ürünü kasa materyalleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Siyah renk saat spor camiasında oldukça popüler olan ve tercih edilen bir modeldir. Seramik sert ve çizilmeyen aynı zaman hafif bir materyaldir. Siyah seramik kullanılarak şık ve zarif saatler tasarlanmakta ve üretilmektedir. Yine hem hafif hem sert bir materyal olan karbon fiber yarış sporları için üretilen serilerde kullanılmaktadır. Karbon fiber kullanılan saatler sportif görünümde şık saat isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

  Spor bir saatte bulunması istenen özellikler Hublot King Powerda bulunmaktadır. Zaman aralıklarını ölçmeyi sağlayan kronograf özelliği bulunmaktadır. Kronograf mekanizmasını kendisi üreten az sayıdaki saat firmalarından birisidir. GMT işlevi farklı zaman dilimlerinde günün hangi saatinde olduğunuzu anlamak için seyahat eden kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

  Hublot King Power Oceanographic Diver 4000 adlı saati en sağlam dalış saatlerinden biridir. Uzun kauçuk kordon ile dalış giysisinin üzerine takılmasını kolaylaştırmaktadır.

   

  Hublot King Power Teknik Detayları

   

  Seri 01 / 50'den 50 / 50'ye numaralandırılmış 50 parça ile sınırlıdır.

  Kasa "King Power" - Çap 48 mm - 18K Kral Altın

  Çerçeve 18K King Altın ve siyah seramik

  Fren disklerinden esinlenilmiştir - 6 siyah PVD titanyum H-şekilli vida

  İç yansıma önleyici işlem ile Kristal Safir

  Çerçeve Pabucu Siyah kompozit reçine

  Yan uçlar Siyah kompozit reçine

  Safir kristal, iç yansıma önleyici işlem ile kasa arkası 18K King Gold

  Siyah kauçuk ekli 18K King Gold Crown

  Kırmızı ve siyah kauçuk ekli Siyah PVD titanyum itmeli parça

  Vidalar Siyah PVD titanyum

  Su geçirmezlik 10 ATM veya 100 metre

  Siyah, 5N altın renkli baton indeksleri kadran

  Kırmızı SuperLuminovaâ „¢ ile 5N altın renkli ibreler

  Hareket Mekanik kronograf

  Tourbillon hareketi

  Parça Sayısı 238

  Mücevherler 27

  Köprüler Saten bitmiş, 5N altın renkli, mikro kumlanmış

  Vidalar Siyah PVD

  Güçlendirilmiş yaylı namlu

  Escapement Glucydur denge yayı

  Güç rezervi Yaklaşık 120 saat

  Üstte kırmızı dikişli Siyah Nomex® bileklik, iç kısımda F1â „¢ logosu ile siyah kauçuk üzerine dikilmiştir.

  Mikro kumlanmış siyah PVD titanyum toka ve 18K Kral Altın kaplama toka

   

  Replika Hublot King Power Saatler

   

  Tarz sahibi insanların en özenerek seçtiği aksesuarların başında saatler gelir. Orjinal İsviçre saatleri hem sınırlı sayıda üretilmeleri hem de çok pahalı olması nedeniyle Asya ülkelerinde birebir aynı ölçekte mümkün oldukça aynı malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bunlara genel olarak Replika saat denir. Genellikle üç ayrı kalitede ürüne rastlamak mümkündür. Eta saat 1. kalitede ölçü ve malzeme olarak birebir aynı üretilen saatler tarz sahibi müşterilerinin beğenisine sunar.

  Eta saat İsviçre saatlerinin %80 ine mekanizma tedarik eden bir şirkettir. Çoğu replika saatte eta mekanizması kullanılmaktadır. Piyasada bulunan kaliteli saat markalarının da kullandığı bir kaç seviye eta mekanizması bulunmaktadır. Bunun dışında üretici firmaların diğerleri kendi mekanizmasını kullanmaktadır.

   

  Replika saat orijinali ile ayırt edilebilir. Bunun için birkaç özellik vardır. Saatin su geçirmezliği taklit edilemeyen bir kısımdır. Replika saatler genellikle su geçirirler. Saatin ağırlığı ve teknik özellikleri karşılaştırıldığında replika saat ayırt edilir. Yüzü genellikle safir değildir. Çizilmez cam kullanılır. Yazıları ve seri numaraları kontrol edilebilir.  Eta saat en kaliteli replika saatleri satışa sunulmakta ve müşterilerini bilgilendirmektedir. Siz de tarzınıza uygun şık bir Hublot King Power saat i 750-3500 TL aralığında sahip olabilirsiniz. Tüm özellikleri çalışır durumda ve 1. kalite malzemeden üretilmiş olup 1 yıl mekanik garantilidir.

   

   

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır