Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

  Annual Calendar MoonPhase


 • Patek Phillippe Annual Calender Moon Phrase

   

  Patek Phillippe markası fonksiyonel ve karmaşık saatler üreterek fark yaratmaktadır. 1839 da saat yapmaya başlayan Patek ortakları ile birlikte kurduğu şirketini en son 1851 de Patek, Phillippe& Cie olarak tescil edilmiştir. İşlerini büyük bir titizlikle sürdüren şirket yönetiminde bulunan Stern ailesi şirketi 1932 Büyük Buhran’da batmaktan kurtarmış ve bu günlere kadar markaya hak ettiği değeri vererek taşımıştır.

   

  Patek Phillippe saatlerin her biri büyük bir özen ile el işçiliği ile kuyumcu hassasiyetinde çalışan özel saat ustaları tarafından üretilirler. Bu ustalar 15 yıla yakın çırak olarak çalışan bir operatör yeteneğindeki özel kişilerdir.

   

  Patek Phillippe saatleri rose gold ve white gold serisinde tamamen altın kullanılmaktadır.

   

  Patek saatlerin iç çizimleri ve boyamaları elle yapılmaktadır. Bu yüzden yıllık üretimleri sınırlıdır.

   

  Bazı modellerde 24 saat dilimi içinde dünyanın tüm ülkelerin saat dilimlerini aynı anda okumanızı sağlayan özelliği bulunmaktadır.

   

  Patek Phillippe Saat Müzesi Var

   

  İsviçre Cenevre’de 2001 yılında kurulan Patek Müzesi bulunmaktadır. 2018 de New York’da bir sergi düzenlenmiş ve kendi müzesinden getirdiği saatlere ek olarak koleksiyonerlerden sergi için saatleri ödünç almıştır. 1996 yılından bugüne yılda iki kez yayınlanan Patek Phillippe Dergisi de bulunmaktadır.

   

  Dünyanın Patek Phillippe’ye Bakışı

   

  Bir Patek Phillippe saat satın almaya karar verirseniz bekleme listesine adınız yazılıyor, hemen almayı düşünmeyin. Yani Patek Phillippe sahibi olmak istiyorsanız bekleyeceksiniz, çünkü bu marka sizi seçiyor. Şirketin 1925 ten beri sahibi olan aile üyeleri Sternler şahsen her talebi tek tek inceleyerek onaylamaktadır. Bu hassas incelemenin sebebi bir Patek Phillippe’yi açık artırma da satmak amacıyla alıp almadığınızdır. Eğer amacınız bu ise bir daha asla listeye giremiyorsunuz.

  Patek Phillippe saatler yılda sadece 55.000 adet üretiliyor, oysaki Rolex yılda 1.4 milyon adet üretim yapmaktadır. Patek Phillippe’nin değeri bu arzının azlığından da kaynaklanmaktadır. Saatin geçmişini, mekanizmasını fonksiyonlarını şirket politikasını, sağlamlığını incelediğinizde tek sebebin bu olmadığını anlamak zor değildir.

  Patek Phillippe’in 150. Yılını kutlamak amacıyla çıkardığı 33 adet fonksiyonuyla dünyanın en karmaşık saati ünvanını elinde bulunduran bir cep saati bulunmaktadır. Bu saatin modeli Kalibre 89’dur. Bu saatin varlığı markanın değerini ispatlamasıdır.

  Patek Phillippe markası dünya çapında en çok bilinen 3 İsviçre markası arasında 3. Sıradadır. Bunun sebebi yaygın kullanılışın prestijin önüne geçmesidir. Bu sebepten dolayı Rolex ve Omega saatlerinden sonra Patek Phillippe gelmektedir. Ancak, sınırlı üretimi bir politika olarak değerlendiren şirketi diğer birçok özelliği ile değerlendirdiğinizde Patek Phillippe uzak ara önde olacaktır. 2016 yılında bir marka değeri araştırması yapan Interband Ajansı Patek Phillippe’nin marka değerini 1.885.000.000.-CHF olarak tahmin etmektedir.

  180 yılı aşkın süredir muazzam kaliteli ve inanılmaz lüks saatleri dünyanın milyonerleri, milyarderleri, kraliyet hanedanı ve yüksek mevkideki kişiler tercih etmişlerdir. Bizim gururumuz ise gönüllerimizin kahramanı ulu önderimiz Atatürk’ün yurdumuzu kurtarmak için değerli dakikalarını ve saniyelerini hesaplarken cephe de güvendiği saatin bir Patek Phillippe olmasıdır.

   

  Patek Philippe Hakkında

   

  Patek Phillippe’nin kullandığı teknoloji bir mikromekanik mühendisliği harikasıdır. Birçok marka saatlerini hazır iç mekanizma ile üretirken Patek Phillippe saatlerinin her parçasını kendisi üretmekte, elle cilalamaktadır. Mineleme, kakma ve saat taşı yerleştirme işlemleri de elle yapılmaktadır. Tek bir kadranı üretmek için dört ay gerektiği ve 150 farklı işlem gördüğü bilinmektedir. Bir patek saatinin üretimi için ortalama 1200 adım işlem yapılır ve her adımda elle cilalama tekniği kullanılır.

   

  Patek Phillippe’nin değeri Picasso gibi en değerli sanat eserleri ile yarışmaktadır. Uzman görüşleri bu saatler için minyatür sanat yapıtları oldukları yönündedir.

   

  Patek Phillippe şirketi 1996 yılında 140 milyon dolarlık bir yatırım yaparak kendilerine Cenevre’nin güneyindeki bir kasaba da saat üretim ve servis üssü kurdular. Olağanüstü teknoloji ile donatılan yerde sonsuz ar- ge çalışmaları yapılmaktadır. Aynı zamanda kuruluşlarından beri üretilmiş her modelin bakım garantisini sunmaktalar. Bunun anlamı eski teknolojiyi çöpe atmak yerine bunun için özel bir alan ayırarak kendilerine ait her ürünü 180 yıl sonra bile rahatça bakımını yapabilmeleridir.

   

  5 milyondan fazla parça ve çok eski her tür teknolojiyi bünyelerinde barındırmaktadır.  Daha da ilginç olanı bu saatlerin çalışır durumda olmaları veya bakımdan sonra çalışmaları değil mi? Bugüne kadar sadece New York’ a 11 Eylül’de düzenlenen terör saldırısından yanmış halde kurtarılmış bir Patek Phillippe olduğu anlaşılan saati çalıştırmayı başaramadıklarını bunun yerine yeni bir saat verdiklerini belirtmişlerdir.

   

  Patek Phillippe Annual Calender Moon Phrase’in Özellikleri

   

  Patek Phillippe’nin bu modeli Takvimli Saat özelliğinin yanında Moon Prase özelliğine de sahip. Yani Ayın Fazları kol saatine ayarlamış durumdadır.

   

  Günün adı, tarih, ayın ismi, ayın fazları, kronograf, kronometre, birden fazla yerin zaman dilimini gösterme (GMT), takimetre bir saate ancak bu kadar sanatsal bir estetik ve değer içerisinde birleştirilebilir. Kronografi, yerel saatten bağımsız bir zamanı görmenizi sağlar. Kronometre ise bir saatin ayar farkı test edilerek dakik olması anlamına gelmektedir. Bu ölçüm için İsviçre’de saat rasathanelerinde değişik şartlar altında test edilirler.

   

  Takimetrenin anlamı ise, saatin kadranının çevresindeki rakamlardır. Bu rakamlarla 1 kilometreyi ne kadar sürede geçtiğinizi ölçebilirsiniz. Ayın fazlarına gelirsek, ayın görülen evrelerini saatinizden tam ve doğru olarak takip edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Yeniay, ilkdördün, dolunay, son dördün.

   

  İnceliği ve kadranının üzerindeki şık oyması ile kolunuzda olmasını isteyeceğiniz bir modeldir.

   

  Bir Patek Phillippe Alamıyorsanız

   

  Yıl içerisindeki üretim adedinin talepleri karşılamaya yetmediğini belirtmiştik. Ayrıca talep etseniz bile siz değerlendirilmeden hak etmiyorsunuz. Bir saatte saydığımız özellikler varsa fiyatının ne olabileceğini siz bir tahmin edin.

   

  Binlerce euro ile ölçülen Patek Pillippe saatleri almak bazı kişiler için çok zor olsa da sağlayacağı prestiji kullanmayı arzulayan birçok kişi var. Bunların hepsi saattin ikinci el piyasasını yaratmaktadır. İnternette bu model saatin hem ikinci elleri hem de eta saatleri satılmaktadır. Eta Saatler de benim için pahalı diyorsanız ama yine de kolunuzda bir Patek Phillippe olmasını önemsiyorsanız replika saatlerini de taşıyabilirsiniz. 

   

  Replika Saatler ile Eta Saatler arasında oldukça fazla fark vardır. Bunlara bakacak olursak;

   

  Replika Saatler, Kelime anlamı taklit olan replikalar son yıllarda moda olmuş durumdadır. Yüksek paralar vermek istemeyen kullanıcılar tercih etmektedir. Genelde güneydoğu Asya veya Çin’de üretilmektedir.

   

  Yani saatin orijinalinden tamamen uzaktır. Modeline uygun olarak her komplikasyonu çalışmayabilir, fiyatına göre değişebilir. Replika saatlerin firma ile hiçbir bağlantısı, hiçbir ilgisi haliyle hiçbir garantisi yoktur. Ama ulaşmak istediğinizde en kolay ve en ucuza ulaşabileceğiniz tür saatler de replika saatlerdir.

   

  Eta Saatler, çoğunlukla aynı firma tarafından üretilirler. Aynı firma olmasa dahi Avrupa üretimi olduklarını söylemeliyiz. Birebir aynı malzeme ve aynı görüntü ama daha ucuz malzeme ile üretilen bu saatler fiyat olarak da orijinalinden defalarca daha ucuza gelmektedir.

   

  Orijinal saatin kasası ve kadranı kullanılır ancak fark pahalı parçalar yerine sert ve uzun ömürlü aynı işlevi sağlayacak ucuz parçalar kullanılmasıdır. Yine de teneke kullanılır anlamı çıkarılmasın, en kaliteli çelik ve alüminyum ile orijinalinin aynı komplikasyonlarını sağlayan bir saat üretilir.

   

  Orta derece geliri olan kişiler eta saatleri tercih ederler. Hatta birçok sanatçının, siyaset adamının ve sporcunun da etapları tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Replika eta saat ile artık aksesuar konusunda tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya ne dersiniz ?

Muhteşem ve göz alıcı tasarımları ile farkını ve tarzını ortaya koyan , kendi stilini yaratan birbirinden güzel imitasyon saatleri bulabileceksiniz. Sitemizde kadın ve erkekler için ayrı ayrı kaliteli replika saat seçenekleri yer alıyor. Günümüz dünyasında hemen herkesin kendine özel bir duruşu vardır. Bu durumdan ötürü herkese göre ayrı ayrı eta saat modelleri bulunmaktadır. Bu yolla birlikte kendinize yakışacak saati   bulma konusunda hiç zorluk yaşamayacaksınız. Erkek ve kadınların yeni gözdesi olan eta saatler orjinalden farkı olmaması sebebiyle kendini çokça sevdirmiştir. Maddi olarak daha ekonomik seçimler yapanlar için ideal seçim olan imitasyon saat ile birlikte saatler konusunda artık daha özgür olmak mümkün. Dünyaca ünlü markalara ait saatlerin artık sadece orjinalini almak zorunda değilsiniz. Çok uygun seçeneklerle sunulan eta saatler , eta swiss saat modelleri , eta saat modelleri ile kendi tarzınızı yaratın.

ETA  SAAT AL İMKANI

Eğer günlük hayat için veya özel günleriniz için bir saate ihtiyacınız varsa o zaman yapmanız gereken hemen eta saat al seçenekleri ile tanışmaktır. Watchesboss adresimizde dilediğiniz eta saat modeline zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için mükemmel bir ürün olan eta saatler girilen her ortamda zarifliği , karizmatikliği ile kendini göstermek isteyenler içindir.  Tamamen 1. sınıf olan bu ürünler uzak doğu , Çin  ve diğer sahte ürünlerden değildir. Kendine özel bir işçiliği vardır.

ETA  SAAT FİYATLARI

Maddi sıkıntı yaşayanlar için özel bir ürün olan eta saatler aslına bakacak olursak kendi içinde de ayrı bir fiyat oranlamasına sahiptir. Örnek verecek olursak Rolex eta saat en yüksek rakamlardan birine sahipken daha düşük bir markada çok daha uyguna saat bulma imkanınız vardır. Bizler Watchesboss olarak saat konusunda her bütçeye hitap etmekle birlikte en iyi replika saat seçeneklerini sunmaktayız. Genel olarak eta saat satın al işleminde fiyatlar uygun olsa da saatine göre , modeline hatta işlemelerine göre ve geliş bedeline göre fiyat değişmektedir. Bu sebepten ötürü bizlerden bilgi alarak sipariş vermeniz son derece önemlidir. Türkiye'nin en iyi replika saat sağlayıcılarından birisi olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

Replika Saat Satın Al

Günümüzdeki en iyi saat seçeneklerini sunan sitemizle birlikte replika saatler konusunda da en iyi seçenekleri sağlıyoruz. Bir kez daha tekrar ediyoruz ki eta başta olmak üzere tüm saat çeşitlerinde amacımız kesinlikle kaliteli hizmettir. Bizlere WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşarak dilediğiniz saatin en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Herkesi şıklığın , karizmanın ışıltılı seçeneği olan saat modelleri konusunda en iyi adrese bekliyoruz. Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır