Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

  Celestial Sky Moon Swiss Eta saat


 • Patek Phillippe Celestial Sky Moon

   

  Patek saatler 1839’dan beri saat sektöründe bulunmaktadır ve bir sürü patente sahiptir. Bu yönüyle saat sektörüne katkıları saymakla bitmez. 1932 yılında Charles Stern ve Jean Stern satın aldığından beri Stern ailesine ait bir şirket olarak yaşamına devam etmektedir.

   

  Dünyanın en eski saat üreticilerinden biridir. Tasarımları akıl almaz derecede karmaşık olan mekanik saatler üretmektedirler ve bu saatler altın orana uygun üretilmektedir.

   

  2018’deki üretim sayısı yılda sadece 62.000 adettir. 2000’den fazla çalışanı ile İsviçre de Plan-les-Ountes isimli kasaba da teknoloji üssü olan üretim merkezi bulunmaktadır.

   

  Kraliçe Victoria, Kraliçe Elizabeth II, Marie Curie, Albert Einstein, Nelson Mandela, Pablo Picasso, Tchaikovsky, Tolstoy’un tercihidir. Atatürk’ün bile Kurtuluş Savaşı’nda yurdumuzu kurtarırken doğruluğuna güvendiği saatin markası Patek Philippe’dir.

   

  Patek Phillippe Saatlerin Bazı Özellikleri

   

  Tüm Patek Phillippe platin saatlerin ortak özelliği olarak saatlerin 6 noktasının altında bir pırlanta yerleştirilmiş ayırt edici bir özellik olarak kullanılmıştır.

   

  Kadranlarının özelliği sebebiyle çok değerlidir. Altın ya da platin olmalarının yanında kadranlar bazı saatlerde 200 parçanın üstünde parçadan oluşmaktadır.

   

  İçinde zümrüt, yakut, elmas kullanılan modelleri vardır.

   

  Calatrava Cross modeli 1887 ‘den beri şirketin logosudur. Ve bu model Patek Philippe’nin lokomotif ürünü olarak bilinir.

   

  Nautilus kol saatleri 1976’da spor saat üretme kararı üzerine tasarlanmıştır.

   

  Sonsuz takvim, bölünmüş saniye ibresi, kronograf, dakika tekrarlama…

   

  Patek Philippe’nin Buluşları ve Patentleri

   

  Şirkete ait 20’nin üzerinde buluş ve 100’ün üzerinde patent vardır.

  1844’te anahtarsız kurma ve el ayarlama sistemini patentledi.

  1868 de ilk İsviçre kol saatini üretti.

  1881 de hassas regülatörünün patentini aldı.

  1902 de çift kronografın patentini.

  1923 de ilk yarı saniye kronograflı kol saatini piyasaya sürdü.

  1925 te dünyanın ilk sonsuz takvimli kol saatini üretti.

  1933’te 24 komlikasyonlu dünyanın en karmaşık mekanik saatini üretti. Saatin adı Hanry Graves Supercomplication, 1989’a kadar da bu ünvanı devam etti.

  1962 de bir tourbillion mekanizması ile Cenevre Gözlemevinde hala rakipsiz olan zaman tutma hassasiyeti rekorunu elde etti.

  1986 da geriye dönük tarih göstergesi ve seküler sonsuz takvimi patentledi.

  1966’da yıllık takvim mekanizmasını patentledi.

   

  Patek Philippe’nin Sloganı

   

  1996 yılında Nesiller adlı kampanyasını başlattığında kullandığı bu slogan şirketin kendine olan güvenini ortaya koymaktadır; Patek Philippe’ye asla sahip değilsiniz. Sadece gelecek nesil için ona bakıyorsunuz.

   

  Özel Saatler İçinde Bir Özel Saat: Patek Philippe Grandmaster Chime

   

  Dünyanın en pahalı saati ünvanı 2019 Kasım ayında Cenevre de yapılan bir müzayede de satılan bir Patek Philippe Grandmaster Chime modeline aittir.

   

  Tam bir koleksiyon parçası olan bu saat şirketin 175. Yıl dönümü için ve sadece 7 adet üretilmiştir.  Saate eklenmiş dünya da tek olan ses özelliği sayesinde iki yüzü de kullanılabilir. Altın kasaya sahiptir. 100bin saatlik el işçiliği sonucu üretilmiştir, hesaplarsak 4.166 gün ediyor. Bu saatin her bir kalibresinde 1266 parça bulunmaktadır. Her kasası 214 parçadan üretilmiştir. 47.4 mm çapında ve 16.1mm yüksekliğinde dünyanın tek ikiyüzlü saatidir.

   

  Alarm fonksiyonu bulunan saatin bugüne kadar hiçbir mekanik kol saatinde bu özelliğin olmadığı belirtilmektedir. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş olan saatin tam 20 fonksiyonu bulunmaktadır.

   

  Yüksek ve küçük zil sesleri, saniye tekrarı, vurgulu ama sessiz çalışma modu, gün tekrarı, mekanizma güç rezerv göstergesi, vurgu isalatörü, gündüz gece göstergesi, ay, gün, yıl göstergesi, sürekli takvim, yarım saatte bir 3 gong sesi, saat başlarında zil sesi, çeyrek saatlerde çalan melodi sesi ile ihtiyaçlarımızı bırakın hayallerimizin ötesinde bir saat olduğunu kabul etmek gerekir.

   

  Fiyatı da hayallerimizin ötesine geçmektedir; tam 31 milyon dolar. İnsan ister istemez bu teknolojinin uzay araştırmaları için neden kullanılmadığını merak etmektedir. Sadece bu kadar değil 2018 itibariyle müzayedelerde satılan dünyanın en pahalı 10 saatinden 7 si Patek Philippe’dir. Yine müzayedelerde satılan 58 saaitin 46’sı Patek Philippe’dir

   

  Tarihi ile üretim politikası ile piyasaya saatlerini arz ederken modellerini koruması ile saat dünyasında en önemli yerini korumaktadır.

   

  Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olmasının yanında aile şirketi olarak kalan iki saat şirketinden biri olmasının da koleksiyonerler açısından farklı bir değeri bulunmaktadır.

   

  Kendilerine bir müze oluşturarak tüm tarihini korumuş bir firmadır.

   

  Firma ticari kaygı gözetmekten çok markayı belirli bir çizgide tutmaya çalışmaktadır. Ürettiği modeller çok tutmasına ve talep edilmesine rağmen üretim sayılarını hızla artırmaya çalışmayarak kendi değerlerini korumayı öncelikli olarak gözetmektedirler.

   

  Özellikle gençler Nautilius modelini çok talep etmesine rağmen üretim artırılmamıştır. Hatta şirket materyal ve adet kısıtına giderek uzun süredir çelik kasa üretimi yapmamaktadır, bu talebin önüne geçmeye çalışmaktadır. Bu sebeple Patek Phillippe kullanılıp bir köşeye atılabilecek saatler değildir. Zaman geçtikçe değerlenen ve sizi ilerde maddi açıdan destekleyebilecek yatırım gözü ile bakabileceğiniz saatlerdir. 2. El saat olarak giderek değer kazandığını görebileceğiniz yegane saat markasıdır.

   

  Patek Phillippe Celestial Sky Moon

   

  Celestial Sky Moon modelinin teknik adı Referance 6002’dir. Tourbillon özelliği, iki kadranı, dakika tekrarlayıcısı, gökyüzü haritası, ay fazları göstergesi ve yörünge dahil olmak üzere 13 farklı komplikasyonu saate yerleştirebilmek için ayrı ayrı 686 parça üzerinde çalışılarak monte edilmiştir. Ar-ge çalışması 7 yıl sürmüştür. 18 karat altın bir kasaya sahip ve çift mineli hayranlık uyandırıcı bir tasarımdır. Bu saatin değeri 1 milyon dolara çıkabilmektedir.

   

  Gökyüzü haritası, bu saatte bulunan sıra dışı bir özelliği taşımaktadır. İçindeki diskleri ayarladığınızda hangi şehirdeyseniz o şehrin gökyüzü konumunu yıldızların ve ayın durumunu birebir göstermesidir. 44 milimetrelik bir kadran kalınlığı vardır, ama şairane ve ince yapılı alımlı bir saattir.

   

  Eğer Bir Patek Philippe’ye Sahip Olmak İstiyorsanız

   

  Üst düzey bir saat hem prestijin işaretidir hem de güvenin bir sembolüdür. Ama bu güvene verebileceğimiz binlerce euromuz yoksa ne yapabiliriz? Bu durumda orta segment bir çözüm bulabiliriz. Size Eta Saatler ve Replika Saatler seçeneklerinden bahsedebiliriz;

   

  Eta Saatler orijinal saatlerin kasası ve camından üretilir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik kullanılarak üretilir. Replika saatler ise kalite kalite değişir. Bazı komplikasyonları çalışmayabilir, kullanılan malzeme garantili değildir.

   

  Ayrıntılı olarak bir exper tarafından incelenmediği sürece Eta Saat mi yoksa Patek Philippe mi ayırt etmek mümkün değildir.

   

  Eta saatler Avrupa üretimidir. Hatta İsviçre’de üretilenleri de mevcuttur. Replika saatler genelde Güney Asya ve Çin üretimidir.

   

  Bu saatler de orijinal saatlerdeki tüm fonksiyonlar eksiksiz olarak çalışmaktadır.

   

  Bu saatlerin ağırlığı da orijinal saatlerle birebirdir. Replika saatlerin böyle bir kaygısı yoktur.

   

  En kaliteli paslanmaz çelik kullanılarak üretilirler. Replikalar kalite kalite değişmektedir.

   

  Etaların Kalitesinden taviz verilmez.

   

  Montajı büyük bir özenle yapılır. Replika saatlerin montajlarında görülen hatalar bunlarda görülmez.

   

  Etalarda 28.800 bhb tam olarak bulunur. Baktığınızda saatin saniyesi kayar gibi görünür.

   

  Eta saatler orijinal saatlere göre çok uygun ve replika saatlerden daha pahalıdır.

   

  Etalar orijinal saatlerle aynı kullanım süresine ve dayanıklılığına sahiptir. Replikalar için bunu söyleyemeyiz.

Replika eta saat ile artık aksesuar konusunda tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya ne dersiniz ?

Muhteşem ve göz alıcı tasarımları ile farkını ve tarzını ortaya koyan , kendi stilini yaratan birbirinden güzel imitasyon saatleri bulabileceksiniz. Sitemizde kadın ve erkekler için ayrı ayrı kaliteli replika saat seçenekleri yer alıyor. Günümüz dünyasında hemen herkesin kendine özel bir duruşu vardır. Bu durumdan ötürü herkese göre ayrı ayrı eta saat modelleri bulunmaktadır. Bu yolla birlikte kendinize yakışacak saati   bulma konusunda hiç zorluk yaşamayacaksınız. Erkek ve kadınların yeni gözdesi olan eta saatler orjinalden farkı olmaması sebebiyle kendini çokça sevdirmiştir. Maddi olarak daha ekonomik seçimler yapanlar için ideal seçim olan imitasyon saat ile birlikte saatler konusunda artık daha özgür olmak mümkün. Dünyaca ünlü markalara ait saatlerin artık sadece orjinalini almak zorunda değilsiniz. Çok uygun seçeneklerle sunulan eta saatler , eta swiss saat modelleri , eta saat modelleri ile kendi tarzınızı yaratın.

ETA  SAAT AL İMKANI

Eğer günlük hayat için veya özel günleriniz için bir saate ihtiyacınız varsa o zaman yapmanız gereken hemen eta saat al seçenekleri ile tanışmaktır. Watchesboss adresimizde dilediğiniz eta saat modeline zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için mükemmel bir ürün olan eta saatler girilen her ortamda zarifliği , karizmatikliği ile kendini göstermek isteyenler içindir.  Tamamen 1. sınıf olan bu ürünler uzak doğu , Çin  ve diğer sahte ürünlerden değildir. Kendine özel bir işçiliği vardır.

ETA  SAAT FİYATLARI

Maddi sıkıntı yaşayanlar için özel bir ürün olan eta saatler aslına bakacak olursak kendi içinde de ayrı bir fiyat oranlamasına sahiptir. Örnek verecek olursak Rolex eta saat en yüksek rakamlardan birine sahipken daha düşük bir markada çok daha uyguna saat bulma imkanınız vardır. Bizler Watchesboss olarak saat konusunda her bütçeye hitap etmekle birlikte en iyi replika saat seçeneklerini sunmaktayız. Genel olarak eta saat satın al işleminde fiyatlar uygun olsa da saatine göre , modeline hatta işlemelerine göre ve geliş bedeline göre fiyat değişmektedir. Bu sebepten ötürü bizlerden bilgi alarak sipariş vermeniz son derece önemlidir. Türkiye'nin en iyi replika saat sağlayıcılarından birisi olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

Replika Saat Satın Al

Günümüzdeki en iyi saat seçeneklerini sunan sitemizle birlikte replika saatler konusunda da en iyi seçenekleri sağlıyoruz. Bir kez daha tekrar ediyoruz ki eta başta olmak üzere tüm saat çeşitlerinde amacımız kesinlikle kaliteli hizmettir. Bizlere WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşarak dilediğiniz saatin en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Herkesi şıklığın , karizmanın ışıltılı seçeneği olan saat modelleri konusunda en iyi adrese bekliyoruz. Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır