Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu

  Planet Ocean Eta Saat


 • Omega Saat Markası

   

  İsviçre denilince akla el işçiliği ile ortaya çıkan saatler gelmektedir. Omega markası da İsviçre’de Swatch grubu içerisinden ayrılarak farklı bir marka ortaya çıkmıştır. Zaman içerisinde Omega popüler saat markaları arasında başı çekmektedir. Pahalı ve lüks saat tasarımları denilince akla bu firma gelmektedir.

  Oldukça kaliteli ve elit saat modelleriyle belirli bir kesime hitap etmektedir. Vizyonu her zaman en sağlam ürünleri şık ve lüks bir görüntü çerçevesinde müşterilerine sunmaktır. Bunun yanında her zaman dünyanın değiştiği yönde saat üretimi planlamalarını yapmaktadır. Teknolojik ilerlemeler ve gelişmelerin ışığında modeller geliştirmektedir. Aynı potada erittiği teknoloji ve tasarım birlikteliğini tüm saat modellerinde görebilirsiniz.

  Özellikle elit bir kesime hitap etme amacına evirilen misyonu, Omega saat firmasını bu günlere getiren en önemli etken olmuştur. Dünyaca ünlü iş adamları, siyasetçiler, popüler insanlar tarafından tercih edilen bir numaraları saat markası olmuştur. Üretilen saatler üzerinde kullanılan malzemeler ve el işçiliği Omega firmasını oldukça farklı bir noktaya çekmektedir.

  Değerli madenler, kaliteli el işçiliği firmanın kalite farkını ortaya koymaktadır. Saatlerin işlevlerinden öte adeta bir aksesuar olmalarıyla insanların dış görünüşünü tamamlayan en önemli silahlardandır. Bu noktada Omega çağ üstü tasarımlarla müşterilerine her daim mükemmel modeller çıkarmaktadır. Dünyaca ünlü tasarımcı ve tasarımcılarla çalışarak her daim öncü bir saat markası olmayı başarmışlardır.

   

  Omega Saat Markası Tarihi

   

  1942 yılında Swatch saat şirketi içerisinde kurulmak için ilk adımları atmıştır. İsviçre bölgesinde saat tasarımları için özel bir marka olmak amacıyla günümüze kadar gelen bir şirket olmuştur. Daha üst seviyedeki insanlara hitap edebilmek amacıyla Swatch ayrı bir saat markası kurmuştur. Omega firmasının temelleri bu şekilde atılmıştır. Yunan alfabesinin son harfi temel alınarak ortaya çıkan marka ismi ve sembolü oldukça beğenilerek seçilmiştir.

  İsim ve sembol uyumu bu adın seçilmesinde oldukça önemli bir etken olmuştur. Franck Mueller adındaki şahsın şirketin yönetim kurulu başkanı haline gelmesiyle Omega markası yalnızca tek bir kesime hitap eden saat firması olmuştur. Bunun yanında dayanıklılık konusunda da taviz vermeden tasarımlar üretmeye başlamıştır. 2008 yılından bu yana yapılan tüm dış etkenler testinde birinci sırada olan Omega saatleri, yaklaşık 50 yıllık sıkıntısız kullanım ömrü sunmaktadır. Bu sebeple dayanıklılığı ile de ön plana çıkan bir saat markası olmuştur.

  Omega markası bir fiil 1948 yılında saat üretimlerine başlamıştır. Kurucusu Louis Brandt, üretecekleri saatleri lüks ve zengin insan kesimine göre ayarlamaya çalışmışlardır.

  Oldukça büyük ve köklü bir firma olan Omega, bünyesinde yaklaşık 6.700 çalışan içermektedir. Gerek pazarlama gerek dağıtım gerekse üretim kısmında oldukça profesyonel ve deneyimli insanları çalışma ekibine dahil etmektedir. Swatch gibi oldukça kaliteli ve profesyonel bir firmanın alt markası olarak gözükse de daha özel ve kaliteli saat tasarımları üretmektedir.

  Olimpiyat oyunlarında resmi sponsor olarak katılan Omega, dünya üzerinde oldukça popüler bir markadır. Hemen hemen her bölgede satış ağı olan bir firmadır. Günümüzde omega firması çizgisini bozmadan üretime kaldığı yerden devam etmektedir. Sağlamlık ve şıklık anahtar kelimelerini benimseyerek her modelinde titizlikle çalışmalarını yönetmektedir.

   

  Omega Saat Modelleri

   

  Omega firmasının ürettiği saat çeşitleri oldukça sınırlı sayıdadır ancak nitelikte oldukça pahalı ve lüks ürünlerdir. Çağ tanımayan ve asla eskimeyen tasarımlarla müşterilerinin memnuniyetini uzun yıllar korumaktadır. Constellation, speedmaster, seamaster, Deville ve Specialities isimleri ile sınıflandırılan başlıklar altındasınırlı sayıda modeller üretilmektedir.

  Speedmaster, seamaster ve deville insanlar arasında oldukça tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Her model hem günlük kullanımda hem de resmiyet içeren kıyafetler üzerinde mükemmel bir uyum yakalayacak şekilde üretilmektedir. Fiyatlar modeller arasında kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişiklik gösterirken yaklaşık 200 bin TL’ye uzanan fiyat skalası vardır.

   

  Omega Planet Ocean

   

  Firma tarafından üretilen bu saat modeli, deniz tutkunları için oldukça vazgeçilmez özellikler ve tasarım içermektedir. Muazzam tasarımı, güç ve tutkuyu sizlere hissettirecektir. Yaklaşık 600 metreye kadar su geçirmeme özelliği ile karşılaştığınız en denize karşı en güçlü saat olabilmektedir. Profesyonel ve amatör dalgıçlar için mükemmel bir saat modeli olabilmektedir. Karanlık kullanımda da oldukça başarılı bir tasarım içermektedir.

  Luminova indeksleriyle öne çıkan bir kolaylık sağlamaktadır. Paslanmaz çelik kayış tasarım üzerinde hareketlilik ve spor bir görüntü katmaktadır. Kadran rengi siyahtır ve kasa boyutu yaklaşık 43,5 cm olarak üretilmiştir. 60 saat güç rezervi içeren bu saat modeli, safir cam modeli ile birleştirilmiştir.

  Kronometre fonksiyonu ile dalgıçların her zaman yanında olacaktır. Ayrıca günlük kullanımda oldukça yararlı olan takvim özelliği de içermektedir. Omega 8900 kalibresi ile üretilmiştir ve modelin mekanizması otomatik bir teknoloji ile donatılmıştır. Co-axial mekanizmasıyla saat modelleri arasında fark yaratan bir teknoloji içermektedir. Hassasiyet ve kusursuzluk garantisini kullanıcılara veren Omega şirketi, hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızı temin etmektedir.

   

  Omega Saat Nereden Alınır?

   

  Omega saat modelleri hemen hemen dünyanın her bölgesinde satın alınabilmektedir. Yetkili satış mağazalarının yanı sıra resmi internet sitesi üzerinden de saatinizin siparişini verebilirsiniz.  Ulaşılması oldukça kolay ancak fiyatını karşılanabilmesi zor olan saat firmalarının arasındadır. Özellikle iş adamları, devlet insanları ve ünlüler arasında tercih edilen aksesuarlardan biri olmuştur. Kullanılan malzemelerin değerine ve el işçiliğine göre her saat modeli farklı fiyatlar içermektedir.

  Kullanılan değerli madenler ve işçilik, her insanın bu saat modellere erişmesini engellemektedir. Ancak beğendiğiniz tasarımla Eta saat ile ulaşmanız mümkündür. Hemen hemen her saat modelinin replika saat şeklinde üretimini gerçekleştiren Eta saat, istediğiniz tasarımı bileğinizde taşımanızı sağlar. Replika saat olarak ulaşabileceğiniz bu modelleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

   

  Omega Saatleri Fiyat Bilgisi

   

  Firma tarafından üretilen modeller oldukça pahalı ve lüks aksesuarlar arasına girmektedir. Kullanılan malzemelerin değerleri ve işçilik fiyatları saatlerin ücretlerini doğrudan etkilemektedir. Üst seviye model olarak üretilen bu saatler içerisinde birçok değerli maden bulundurabilmektedir. Bunun yanında çok ince ve titiz bir şekilde üretilen bu modeller üzerinde yapılan çalışmalar fiyat aralığını oldukça yukarılara çekebilmektedir.

  18, 21 ve 22 ayar altın çeşitleri sıklıkla kullanılmaktadır. Beyaz, sarı ve rose renkleri saat tasarımlarında vazgeçilmez malzemelerdendir.  10 bin ila 200 bin TL arasında geniş bir skalada ücret bilgisi alabilmektesiniz. Deville modeli en ucuz ve en pahalı saat çeşitlerini içermektedir.

   

  Omega Planet Ocean Replika Saat

   

  Orijinal olarak üretilen bu saat modelleri içerdikleri maden çeşitleri ve işçilik nedeniyle oldukça pahalıdır. Hem tasarımları hem de sağlamlığı ile her insanın sahip olmak istediği aksesuarlar arasında olmaktadır. Bu noktada her kesinden insanın bu model saatleri elde edebilmesi adına Eta saat çalışmalarını sürdürmektedir. Replika saat, pahalı model saatleri birebir şekilde üretilerek görüntü ve tasarım manasında hiçbir fark yaratmayan saatlere denmektedir.

  Eta saat farkıyla istediğiniz modellere replika saat ile ulaşabilirsiniz. Eta saat müşterilerine pahalı model saatleri birebir tasarımla ulaştırmaktadır. Oldukça ucuz fiyatlarla replika saatleri kolunuzda taşıyabilirsiniz. Görünüm konusunda hiçbir fark ortaya koyamayacağınız Eta saat garantilemektedir.

Replika eta saat ile artık aksesuar konusunda tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya ne dersiniz ?

Muhteşem ve göz alıcı tasarımları ile farkını ve tarzını ortaya koyan , kendi stilini yaratan birbirinden güzel imitasyon saatleri bulabileceksiniz. Sitemizde kadın ve erkekler için ayrı ayrı kaliteli replika saat seçenekleri yer alıyor. Günümüz dünyasında hemen herkesin kendine özel bir duruşu vardır. Bu durumdan ötürü herkese göre ayrı ayrı eta saat modelleri bulunmaktadır. Bu yolla birlikte kendinize yakışacak saati   bulma konusunda hiç zorluk yaşamayacaksınız. Erkek ve kadınların yeni gözdesi olan eta saatler orjinalden farkı olmaması sebebiyle kendini çokça sevdirmiştir. Maddi olarak daha ekonomik seçimler yapanlar için ideal seçim olan imitasyon saat ile birlikte saatler konusunda artık daha özgür olmak mümkün. Dünyaca ünlü markalara ait saatlerin artık sadece orjinalini almak zorunda değilsiniz. Çok uygun seçeneklerle sunulan eta saatler , eta swiss saat modelleri , eta saat modelleri ile kendi tarzınızı yaratın.

ETA  SAAT AL İMKANI

Eğer günlük hayat için veya özel günleriniz için bir saate ihtiyacınız varsa o zaman yapmanız gereken hemen eta saat al seçenekleri ile tanışmaktır. Watchesboss adresimizde dilediğiniz eta saat modeline zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için mükemmel bir ürün olan eta saatler girilen her ortamda zarifliği , karizmatikliği ile kendini göstermek isteyenler içindir.  Tamamen 1. sınıf olan bu ürünler uzak doğu , Çin  ve diğer sahte ürünlerden değildir. Kendine özel bir işçiliği vardır.

ETA  SAAT FİYATLARI

Maddi sıkıntı yaşayanlar için özel bir ürün olan eta saatler aslına bakacak olursak kendi içinde de ayrı bir fiyat oranlamasına sahiptir. Örnek verecek olursak Rolex eta saat en yüksek rakamlardan birine sahipken daha düşük bir markada çok daha uyguna saat bulma imkanınız vardır. Bizler Watchesboss olarak saat konusunda her bütçeye hitap etmekle birlikte en iyi replika saat seçeneklerini sunmaktayız. Genel olarak eta saat satın al işleminde fiyatlar uygun olsa da saatine göre , modeline hatta işlemelerine göre ve geliş bedeline göre fiyat değişmektedir. Bu sebepten ötürü bizlerden bilgi alarak sipariş vermeniz son derece önemlidir. Türkiye'nin en iyi replika saat sağlayıcılarından birisi olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

Replika Saat Satın Al

Günümüzdeki en iyi saat seçeneklerini sunan sitemizle birlikte replika saatler konusunda da en iyi seçenekleri sağlıyoruz. Bir kez daha tekrar ediyoruz ki eta başta olmak üzere tüm saat çeşitlerinde amacımız kesinlikle kaliteli hizmettir. Bizlere WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşarak dilediğiniz saatin en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Herkesi şıklığın , karizmanın ışıltılı seçeneği olan saat modelleri konusunda en iyi adrese bekliyoruz. Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır