Big Bang Unico Eta Saat


 •  

  Hublot Big Bang Unico

   

  Hublot markası 1980 yılında kurulmuş olan bir saat şirketidir. Kuruluş şehri ise İsviçre’nin Nyon kentidir. Hublot markası Carlo Crocco’dur. Kurulduğu andan itibaren, oldukça yüksek başarılar sağlamış olan marka, şu anda 88 farklı ülkeden gelen farklı pek çok içerik ve malzeme ile üretim yapmaktadır.

   

  Hublot’un 2008 Başarısı

   

  Hublot markası dünyaya gitgide yayılmaya başlaması ile beraber, pek çok kişinin adından sıkça söz ettiği bir marka halini almıştır.

   

  2008 yılında Avrupa Futbol Şampiyona sürecinde, yerel sponsorluk görevini İsviçre için yapmış ve adından daha da fazla bir şekilde söz ettirmeye devam etmiştir.

   

  Kalitesi, vizyonu ve kendini sektörde konumlandırdığı nokta ile Hublot markası, önümüzdeki uzun yıllarda da yine popülaritesini koruyacaktır.

   

  Hublot markasını diğerlerinden ayıran en önemli detay ise çok komplike saatler üreten bir marka olmasıdır. Aynı zamanda spora ve sporcuya destek vermekte olan bu marka, oldukça yegane bir özellik göstermektedir.

   

  1980 teknolojisi yerine günümüzde artık saatlerde karbon serimi gibi materyal kullanılıyordu ve bunu yeni tasarımlar ile dökümlü için yeni bir devrim yeni bir oluşum varlığını kabullendirdi. Bunu yapan marka da Hublot markasından başkası değildir.

   

  Ayrıca Hublot markası futbola yatırım yaptı. Tüm eleştirilere rağmen bu uygulamayı yapmaktan geri kalmadı. Saat sektöründe lüks bir saat markası olmasının yanında, 60 yıllık tenis gibi alanlarda boy göstermesi gerektiğini herkes düşündü. Ancak bu tip yorumlar gelirken bile, Hublot markası buna rağmen onlar futbolu seçti.

   

  Çünkü zaten diğer alanlarda başka markalar vardı ve Futbol global bir spordu.

   

  Hublot Markasının Pahalı Olmasının Nedenleri Nelerdir?

   

  Hublot saat markası uzun zamandır sektöründeki öncü markalardan bir tanesidir. Bu öncülüğünün de pek çok getirisi ve götürüsü bulunmaktadır. Özellikle pahalı bir marka olduğu bilinen Hublot markasına dair pek çok farklı seçenek, bu pahalılığın sebepleri arasında yer almaktadır.

   

  Genel olarak Hublot markası; farklı ülkelerden getirttiği ürünlerin içerikleri sebebi ile pahalıdır. Her içeriğin, daha iyi olduğu ülke farklıdır. Bu yüzden de Hublot en iyisini sunmayı amaçlayan bir marka olması sebebi ile her bir küçük detay için, ilgili ülkeye ödeme yapar.

   

  Haliyle de en sonunda saatin, daha fazla bir miktar ile bütçelendirilmesine sebebiyet veriri. Ancak Hublot saatler, ömürlük olan saatlerdir. Geçerliliği ömür boyu devam edecek ve hiçbir bileşeninin muadiline rastlanamayacak ölçüdeki saatler sayesinde, zamansız bir tasarımın kapısı açılacaktır.

   

  Hublot Big Bang Unico Saatlerinin Özellikleri

   

  Hublot markasına ait en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de Big Bang Unico saattir. Bu saatler; darbelere karşı çizilmez camlar kullanılarak üretilmiştir.

   

  Hublot Big Bang Unico’ya ait ürün bilgileri ise şu şekildedir;

   

  Çalışma şekli: Otomatik

  Kasa tipi: Titanyum

  Kordonunun malzemesi; Kauçuk

  Kalibre/Mekanizma: HUB1242

  Rezerv gücü: 72 h

  Üzerindeki taş sayısı: 38

  Su geçirmezlik: 100 mm

  Cam yapısı: Safir cam

  Bazel malzemesi: Seramik

  Kadran: Saydam

  Sayı kadranı: Arap rakamları

  Toka tipi: Katlanabilir toka

  Toka malzemesi: Titan

   

  Her detaya ait, her seçeneğin üzerinde defalarca çalışılmıştır. Bu bağlamda olan farklılıklar sayesinde, Hublot Big Bang Unico saat muadil olan diğer markalardan kendini ayırmıştır. Kendi varlığını, her ürününe yansıttığı her içerik ile daha da kaliteli bir çizgiye çeken Hublot markası; oldukça vizyonu oldukça geniş bir pencereden hizmet vermektedir.

   

  Dünya çapında tanınan bu marka, çıkarttığı her üründe daha da iyisini sunmayı amaç edinmiş ve bu amacı doğrultusunda da her bir ürününe yeni içerik ve görünümler oluşturma yolunu tercih etmiştir.

   

  Hublot Markasına Dair Replika Saat Seçimi

   

  Hublot markasına dair her ürünün oldukça fazla bir bütçesinin olması ve bu bütçeyi de herkesin karşılayamayacak seviyede olması sebebi ile replika saat seçenekleri oldukça ün kazanmıştır.

   

  Eta saat de bu kapsamda hizmet veren orijinal olmayan saatlerdir. Bir saati beğendiyseniz ancak almaya bütçeniz yoksa kendinizi bu tercihten uzak tutmamalısınız. Yine de o saati almanın, sizin hakkınız olduğunu bilmelisiniz. Replika saat kapsamında Hublot Big Bang Unico saatlere de direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

   

  Yüksek bedeller yerine, daha ucuz ve daha bütçeye hitap eden paralar ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

   

  Replika Saatler İle Aynı Kaliteyi Daha Uygun Fiyata Elde Edin

   

  Eta saat kapsamına giren her saat, pek çok farklı seçeneği içerisinde bulundurur. Sadece Hublot markasına dair değil, diğer pek çok farklı ve pahalı olan markaya dair de birçok seçeneği barındırır.

   

  Replika saat seçenekleri, orijinalinden farksız olacak şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

   

  Bu kadar çok para vermeye gerek kalmadan, daha uygun fiyata, bu hizmeti sağlayabilirsiniz. Orijinale yakın cam, dayanıklı içerik ve çok daha fazlası ile replika saatlere de direkt olarak ulaşabilirsiniz. Böylece, dünyaca ünlü markalara dair ürünlerin, kolunuzda yer almasını sağlayabilirsiniz.

   

  Sizler de dünya için önemli markalardan yararlanabilir ve bu lüksü, çok daha uygun fiyata yaşayabilirsiniz.

   

  Replika Saat Nedir?

   

  Teknolojinin gelişmesine paralel olarak, her alanda farklı boyutlaşmalar meydana geldi. Replika saat kavramı da bu teknolojik gelişmeler arasında kendine yer bulan bir kavram haline geldi.

   

  Çünkü piyasanın giderek içinden çıkılmaz bütçelere ulaşması ve insanların artık lüks zevklerini karşılamayacak hale gelmesi ile saat de artık bu lükslerden bir tanesi haline gelmiş bulunuyor. Bu yüzden de artık insanlar, orijinal saatlerin fiyatlarına bile bakamayacak hale geldiler.

   

  Bunun yerine, replika saatlerin fiyatlarının daha uygun olması ve pek çok konuda da büyük avantajlar oluşturması sebebi ile daha tercih edilebilir bir seçenek halini almıştır.

   

  Sizler de eğer bir Hublot saat isteği içerisindeyseniz ancak buna ayıracak maddi bir boyutta değilseniz, direkt olarak tercihinizi replikadan yana kullanabilirsiniz.

   

  Eta Saat Nedir?

   

  Eta saat kavramı da saatler için geçerli olup; bir saatin, orijinalinden farksız bir şekilde tasarım, içerik ve kasa anlamında birebir aynılık barındıran ürünlerdir. Bu ürünler pek çok yönden benzerlik gösterirler ve dışarıdan bakan biri, bu saatin çakma bir saat olduğunu anlamaz.

   

  Pek çok farklı ve tercih edilmesi yüksek seçenekleri ile Eta saat gün geçtikçe daha da fazla kişinin adını duyduğu ve artık eskiden olan o ön yargıların ortadan kalktığı saatler olarak, listelerdeki yerini almıştır. Herkesin, daha ucuza daha iyi bir hizmet alma hakkı vardır.

   

  Sizler de dünyadaki tüm eğilimlere yön veren ve pek çok manada öncü olan markaların saatlerinden yararlanma şansını neden kaybedesiniz ki?

   

  İşte bu seçenekler sayesinde, 1980’lerden günümüze kadar gelmiş Hublot saatlerine dair de bir seçeneği seçebilirsiniz. Dilerseniz en meşhur modellerden bir tanesi olan Big Bang Unico’yu tercih edebilirsiniz.

   

  Böylece dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir markaya ait bir ürünü, sizin de kolunuzda görme şansını tekrardan elde edebilirsiniz. Aynı kalite ve görünümü sizlere, çok daha uygun fiyata sunmakta olan bu seçenekler sayesinde, cebinizden çok daha az miktarlarda paralar çıkarak, oldukça yüksek beğenili saatlere erişim sağlayabilirsiniz.

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır