Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Cartier Eta Saat

  Cartier saatin yaratıcısı Louis Cartier 1875’de Fransa'nın Paris kentinde doğan bir saat tasarımcısıdır. Ailesinin mesleği kuyumculuk ve mücevher tasarımcılığı idi. Küçük yaşta babasının yanında çalışmaya başlayan Cartier, mücevher sanatının tüm inceliklerini öğrendi.  Ailesinin kuyum ve takı sanatı bilgisiyle saat tasarımcılığını birleştirerek her biri birer sanat eseri olan Cartier kadın saati ve Cartier erkek saati modelleri üretmeye başladı.

   

  Cartier Hangi Ülkenin Markası?

  Cartier bir Fransız markasıdır.

   

  Cartier Kim Kardashian ve Lady Diana'nın Favorisi

  Paris’te kurulan Cartier markası ilk şubelerini Londra ve New York'ta açtı. Kraliyet ailesinin hemen dikkatini çeken  Cartier Saati modelleri Kralların saati, saatin kralı" sloganıyla anılmaya başladı. Lady Diana'nın Cartier kadın saati modelleri koleksiyonu vardı. En çok da Cartier Tank saati kullanmayı tercih ediyordu. Günümüzde ise Kim Kardashian ve birçok ünlü isim Cartier saati kullanmaktadır.

   

  Cartier Kaç Yılında Kuruldu?

  1800’lü yılların sonunda mücevher zanaat atölyesi olarak başlayan kurum, 1900 yılında bir aile şirketi olan Cartier Saat ve Kuyumculuk Şirketine dönüştü. Çağdaş ve sürekli güncellenen  tasarımlarıyla 2020 yılı itibariyle 1600 çalışanlı kurumsal bir şirkete halini aldı. Günümüzde dünya genelinde iki yüzden fazla perakende mağazası olan dev bir dünya markasıdır.

   

  En Sevilen Cartier Modelleri

  Cartier Tank
  Santos de Cartier
  Cartier Bleu
  Cartier Pasha
  Cartier Panthére
  Calibre de Cartier
  Cartiere Baignoire
  Cartier Crash
  Drive de Cartier
  Ronde de Cartier
  Rotonde de Cartier
  Cartier Tortue

   

  Neden Cartier Saat Tercih Edilmeli?

  Cartier, erkekler için klasik büyük ve orta boy metal kasa, çelik bileklikli Cartier erkek saati, kadınlar için zarif platin gümüş, zümrüt değerli- yarı değerli taşlı takı görüntüsünde bilezikli Cartier kadın saati modelleri üretmiştir. Cartier saat bayan kullanıcılar için takı ve saati birleştirerek bilezik ve bileklik görüntülü saat modelleri geliştirmiştir.

   

  Cartier Tank

  Tank serisi modern tasarımı ve mütevazı yapısı ile geçmişten bugüne bir klasik halini almıştır. Koleksiyonu bu denli başarılı kılan unsur benzersiz yüksek estetik özelliğidir.  Çelik kasa, sentetik şekilli spinel ile boncuk taç seti ve gümüş opalin kadrana sahiptir. Kasa boyutları 31 mm *40.85 mm, kalınlık 7.80 mm. 3 bara kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

   

  Santos de Cartier

  1904 yılında Brezilya Askeri hava pilotu Alberto Santos uçarken kolunu oynatmadan rahatlıkla saati görebileceği yuvarlatılmış kadranı olan bir saate ihtiyaç duyduğunu söyledi. Böylelikle Louis Cartier ismini “Santos" olarak belirlediği kullanışlı tasarımları yarattı.

  Santos koleksiyonun özellikleri; büyük model, otomatik kurmalı mekanik hareket, opalin kadran, yedi taraflı taç seti, metal ya da deri bileklik seçeneği, çelik çift ayarlanabilir toka, “Quickswitch" özelliği: Değiştirilebilir bileklik sistemi. Kasa genişliği: 39,8 mm, kalınlık 9,08 mm. Su geçirmez.

   

  Cartier Bleu Erkek Saati ve Kadın Saati Modelleri

  Bir balon gibi yüzen mavi Cartier Ballon Bleu saati, hem kadın hem erkek bileklerine zarafet katıyor. Romen rakamları, derin sarma mekanizması ile yönlendirilir. Kasanın dış bükey eğrileri, kadrandaki kılıç şekli kayışın cilalı ve saten yüzlü bağlantıları ile birleşir.

  18 ayar pembe altın kasa, mavi safir pullu taç seti, Safir kristal 12 zon kadran, gümüş benzeri cila ile kaplı, maviye çalan çelik ibreler, otomatik sarma, mekanik hareket, 33 mm çap, 9.96 mm kalınlık ile eşsiz bir görüntü sunmaktadır.

   

  Cartier Panthére

  Panthere isimli modeller yırtıcı ve çevik bir hayvan olan panterden esinlenilmiştir. Manuel kurmalı, mekanik hareketli, 37 milimetredir. Kalibresi 430’dur. Siyah lake kadran, bilek hareketleriyle ortaya çıkan altın boncuklarla işlenmiş panter motifi, Parlak kesim pırlanta, 18 ayar altın set, çelik elma şeklinde eller, parlak siyah timsah derisi kayış (bordo timsah derisi ek kayış) 3 bara kadar dayanıklı ( yaklaşık 30 metre) su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

   

  Cartiere Baignoire

  Baignoire serisi, Cartier'in saatçilik formları hazırlamadaki üstünlüğünü göstermiştir. Tek bir hatta uzanan zarif bir elips Cartier stilinin özüdür. Eşsiz bir saflığın şık bir evlilikle buluşmasını ifade eden bir saat tasarımıdır.

  Minik zarif bir modeldir, kuvars hareketi, altın kasa, 12 yüzlü elmas kesim pırlanta ile toplam 0.50 karat. Gümüş rengi güneş ışını efektine sahip kadran ile beyaz altın kordon uzunluk 25.30 mm, genişlik 20.79 mm, kalınlık 7.73 milimetredir. Su geçirmez özelliğe sahiptir.

   

  Cartier Crash

  Çarpışma hareketinden esinlenilen Cartier Crash saatler tamamen kendine özgü kaygısız bir ruhu yansıtmaktadır. Bu saatin beklenmedik tasarımı sadece büyük üretici Cartier tarafından yapılabilirdi. Tutkulu ve zamanın ruhuyla temas halinde neşeli isyan ve pop kültür patlamasını yakalayacak eşsiz bir tasarımdır.

  Manuel kurmalı mekanik hareket 28*45 mm Kalibre 9618, 2.76 karat toplam 258 parlak kesim pırlantadan oluşmaktadır. Romen rakamlı iskelet köprüler, lacivert timsah derisi kayış ile bütünlük halindedir.

   

  Ronde de Cartier

  Ronde de Cartier perdeli zarif görüntüsüyle klasik zarafetini korur. Romen rakamları, mavi kılıç şeklindeki eller ve ray izi dakika çemberi vardır. 36 mm otomatik sarma ile mekanik hareket, 18 K altın ve çelik, gümüş opalin kadran, safir kristal, yuvarlak ölçekli timsah derisi kayış ve boncuklu taçla bütünlenmiştir. Kasa kalınlığı 9.46 mm, 3 bara kadar su geçirmez özelliğe sahiptir.

   

  Rotonde de Cartier

  Rotonde de Cartier saati, merkezi bir kronometre, 45 mm, Manuel kurmalı mekanik hareket üretimi, kalibre 9454, platin kasadan oluşuyor. Parlak elmaslı çerçeve seti pırlantalı platin taç seti ile çevrelenmiş durumdadır. 25 mücevher dahil 242 parçadan oluşmaktadır. Hareket çapı 35 mm, hareket kalınlığı 5 mm, denge 21600 titreşim, güç rezervi 52 saat, Kasa kalınlığı 12 mm, 3 bara kadar ( yaklaşık 30 metre) su geçirmez özelliğine sahiptir.

   

  Cartier Tortue

  Ünlü tasarımcı Cartier kaplumbağa şeklinden esinlenerek bu saati tasarlamıştır. Tüm saatlerin yuvarlak olduğu bir dönemde kaplumbağa şekilli iç bükey eliptik kadran çığır açan bir tasarıma dönüşmüştür. Cartier hem bayan hem erkek saat modellerini altından tasarlamıştır.

  Tortue Saat XL manuel sarma 9601 kalibreli, 18 ayar rodyumlu beyaz altın kasa, 56 kenarlı taç set, 56 baget kesim pırlanta, mineral kristalden oluşmaktadır. Katlanır tokalı timsah derisi kayış ile bütünlük oluşturan kasa boyutları 38 mm 48 mm ve kasa kalınlığı 7.8 milimetredir.

   

  Cartier Saatler Ne Kadar?

  Cartier Saat kaç para olduğu döviz üzerinden hesaplandığı için güncellenen fiyatları sürekli değişmektedir. Güncel fiyatları sorunuz. 2019 itibariyle en ucuz Cartier saati 18.000 ₺ ve en pahalı Cartier saati 230.000 ₺ olarak satılmaktadır. Ortalama Tank modelleri 52.000 ₺ ve Santos modelleri 136.000 ₺ civarındadır.

   

  Türk Malı Replikalar Orijinali İle Aynı Kalitede Mi?

  Türk imitasyon sektörü 1.sınıf malzeme kullanarak Cartier Saat replikaları üretmek konusunda üst düzey bir tecrübeye sahiptir. Yerli işgücü ile en kaliteli çelik, paladyum, platin kullanılarak üretilen birebir Cartier replika saatleri orijinali ile tamamen aynı kalitededir. Kullanılan malzemelerin kalitesinin yanı sıra imitasyon ürünlerin estetik görüntüsü de oldukça gelişmiştir. Fiyatları da orijinaline göre çok daha uygundur.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4