Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

  GMT-Master II Eta Saat


 • Lüks saatler denildiği zaman aklımıza ilk gelen saat markalarından biri Rolex’tir. Rolex günümüzde ünlü bir saat markası olmanın çok ötesine geçmiştir.  Yatırım aracı olarak da kullanılabilen rolex, köklü tarihini merak edenler için yeni bir kitapla anlatmıştır. Yayınlanan bu kitap (The İmpossible Collection), rolex tarihine ışık tutarak markanın ilk günlerine odaklanmaktadır.

   

  Rolex’in kurucusu olan Hans Wilsdorf saat dünyası için çok önemli bir isimdir.  Wilsdorf her zaman yaşadığı dönemin ihtiyaçlarına ve şartlarına uygun saatler üretmeyi amaçlamıştır. Elemanlarını yüreklendirmesi ve onlara umut vermesiyle Rolex’i dünya çapında tanınan bir marka haline getirmiştir. Markaya Rolex ismi 1905 yılında verilmiştir.

   

  Rolex’in bu kadar tercihmesinin nedeni ise, Hans Wilsdorf’un insanların dünyasına tek bir pencereden bakmayıp her türlü ihtiyacını karşılayabilecek tasarımda ve özellikte saatler üretmesidir. Örneğin dağcılık , su sporları, havacılık gibi sporları yapanlar ve pilot olan kişiler için özel saatler tasarlanmıştır.

   

  Dünyaca ünlü saat markası olan Rolex’in her iki saat modeli de kaliteden ve şıklıktan ödün verilmeden tasarlanmıştır. Gerek GMT Master II olsun gerekse Submariner olsun harika iki saattir. Bu yazımızda her iki saat modelinin karşılaştırmasını yapacağız fakat bundan önce bu iki saat modeli ile ilgili kısa bir tanıtım yapmak isteriz.

   

  GMT Master II (Kozmopolit Saat)

   

  1955 yılında piyasaya sürülen ve bir ilke imza atan GMT Master serisindeki saatler, aynı anda iki farklı zaman dilimini gösterir amacıyla tasarlanmış kol saatleridir. 1982 yılında serinin ikinci saati de lanse edilmiştir ve adına GMT Master II denilmiştir. Bu model daha önce görülmemiş bir işlevsellik, diğer saatlerden ayırt edilebilen estetik tasarımı ve sağlamlığı ile daha geniş kitlelere hitap etmek üzere tasarlanmıştır. GMT Master II modelinde bulunan çerçeve iki renklidir. Rolex GMT Master’ın orijinal renklerinden olan kırmızı renk gündüz saatlerini gösterirken, mavi renk ise gece saatlerini temsil etmesi için tasarlanmıştır. Serinin diğer modellerinde siyah ve kahverengi gibi seçenekler de getirilmiş ve müşterinin beğenisine sunulmuştur.

   

  Rolex saatlerinin tasarımında 60 yıldır bir değişim yapmamıştır ve bunun faydasını gün geçtikçe kazandığı paralarla göstermiştir. GMT Master II modelinde 2007 yılına kadar alüminyum bezeller kullanılırken bu yıldan sonra yüksek teknolojiki seramik bezel kullanılmaya başlanmıştır. Seramik bezel alüminyum bezele göre daha sert, çizilmez ve hafiftir.

   

  Seramik bezellerin fırında pişirilmesiyle farklı renk seçenekleri ortaya çıkmıştır ve Rolex bu renk seçeneklerini GMT Master II modelinde başarıyla kullanmıştır.

   

  Submariner (Dalgıçların Saati)

   

  1953 yılında piyasaya sürülen ve 100 metre (330 fit)derinliğe kadar su geçirmez özelliği bulunan bu model dünyanın ilk su geçirmez kol saati olan yine Rolex’in piyasaya çıkardığı Oyster modelinden sonra  teknik anlamda ikinci su geçirmez saati olmuştur. Saat işçiliğinde tarihi bir dönüm noktası olarak kabul edilen Submariner modeli dalgıç saatlerinin standardını oluşturmuştur.

   

  Dalgıç saatinde tasarım harikası olan Submariner modeli dalgıçların su altındaki pratik ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Chromalight tekniği ile kadranı parlaklaştırıldığı için karanlık ortamlarda da görülebilme özelliği gelişmiştir. Bu da dalgıçların su altında saati rahatça görebilmesini sağlar. Rolex’in geliştirdiği ve ürettiği Kalibre 3130 ve kalibre 3135 mekanizmaları Submariner ve Submariner Date modellerine otomatik kurma özelliği getirmiştir. Submariner serisinin çalışmasındaki en kilit nokta çerçevesinin tek yöne döndürülebilmesidir. 60 dakika dereceli olan bu çerçeve dalgıçların dalış sürelerini hesaplayan mükemmel işçiliğe sahip bir saattir.

   

  Kozmopolit Saat GMT Master II Ve Dalgıçların Saati Submariner

   

  Rolex’in GMT Master II modeli başlangıçta pilotlar için tasarlanmışken şu anda sportif bir görünüm ve şık bir tasarımıyla daha geniş hayran kitlesine sahip olmuştur. Yine Rolex’in Submariner modeli ise su altı dalışları ve keşifleri için tasarlanmasına rağmen su dışında da kendisini kanıtlamış ve bir çok hedef kitleye hitap etmiştir.

  GMT Master II, iki farklı zaman dilimini tek bir saatte toplayan bir üründür. Submariner ise 100 metre (330 fit) derinliğe kadar su geçirmezlik sağlayan bir dalgıç saatidir.

  Rolex’in hem GT Master II modelinin hem de Submariner modelinin boyutu ve ağırlığı hemen hemen aynıdır Bu nedenle de kolunuza taktığınızda ikisinde de aynı konforu hissedebileceksiniz.

  Her iki model de kalite, işçilik, tasarım ve güvenlik açısından çok iyidir, sorunsuz olarak yıllarca kullanılabilir.

  İki saat arasındaki en büyük fark belki de tepelerden kaynaklanıyor. Submariner modelinde büyük, görsel açıdan iyi ve dalış sırasında yüksek su geçirmezlik sağlayan Triplock adı verilen tepe kullanılırken, GMT’de 6 mm’lik çapında ufak Twinlock adı verilen tepe kullanılır.

  İki saat arasındaki diğer bir fark çok yönlülüktür. GMT Master II bu değişkenliği ile Submarinerden oldukça farklıdır ve bu durum onun avantajına işler. Alacağınız GMT Master II modelinden hangisi olursa olsun saat bir kaç dakika içinde farklı bir havaya bürünüyor. İki renk bezel seçeceği ile sizi sıkmadan saati daha uzun bir süre boyunca kullanmanızı sağlıyor. Farklı çerçeve modelleri ile günlük hayatta farklı kombinasyonlardan bu saati gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

   

  Peki bu savaşın galibi kim diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu soruyu cevaplayabilmem ne yazık ki mümkün görünmüyor. Çünkü hem GMT Master II olsun hem de Submariner olsun ikisi de mükemmel özelliklere ve tasarımlara sahip iki ayrı saattir. Aslında bu sorunun cevabı sizde saklı. Sizin tercih ve kullanım alanınıza göre şekillenecektir bu sorunun cevabı. Eğer su sporları ve dalışa ilginiz varsa suyun altındaki güzellikleri görmeden yaşayamam diye düşünüyorsanız naçizane tavsiyemiz Rolex’in Submariner markalı saati almanızdır. Çünkü bu saat hem suya dayanıklı, su geçirmez bir yapıya sahiptir hem de çerçevesinin tek yönlü olması sebebiyle zaman ayarlı yapılabilir ve dalış yaptığınızda dalış zamanınızı doğru olarak hesaplayıp güvenle takip etmenizi sağlar. Ancak sık sık seyahat ediyorsanız, gezmeden, dünyayı görmeden duramam diyenlerdenseniz size önerimiz Rolex’in GMT Master II markalı olan saatidir. Bu saati alıp kullanmaya başladığınız taktirde hem seyahat ettiğiniz ülkenin saatini hem de referans saatini yani evinizin olduğu konumdaki saati görüp okuyabilme imkanına sahip olursunuz.

   

  Replika Saatler Cebinizi Düşünür

   

  Ancak her iki saati de tercih edecekler bilmelidir ki Rolex markalı saatlerin fiyatları dudak uçuklatacak cinstendir. Bazen bir araba fiyatına satılan bu saatler orta ve dar gelirli insanlarımızın bu saatlerin sahibi olamayacağının kanıtıdır. Ama saat takıntısı olan, saat takmadan yaşayamam, saat benim için ayrı bir gezegen diyen kadınlar ve erkekler için orijinal saatlerin birebir aynısı, kalite, işçilik, tasarım ve güvenlik açısından aynı özelliklere sahip olan replika saatler bulunmaktadır. Rolex saatlerin çok pahalı olmasından dolayı aynı kalite ve şıklıkta imitasyon saat kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu saatlerin en büyük artısını saati konuza takar takmaz anlayacaksınız.

   

  Size hem farklı bir hava katacak hem de kullanışlı olması yönüyle hem gece hem gündüz istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Orijinal saatle eş değer şekilde üretimi yapılan A+++ kalite malzemeden yapılan replika saatleri severek kullanacaksınız. Sizde bir rolex saate yüzbinlerce lira harcamak istemiyor ancak aynı zaman da şık ve dikkat çekici görünüp bütün gösteri üzerinizde hissetmek istiyorsanız replika Rolex saat almaktan asla vazgeçmeyin. 

Replika eta saat ile artık aksesuar konusunda tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya ne dersiniz ?

Muhteşem ve göz alıcı tasarımları ile farkını ve tarzını ortaya koyan , kendi stilini yaratan birbirinden güzel imitasyon saatleri bulabileceksiniz. Sitemizde kadın ve erkekler için ayrı ayrı kaliteli replika saat seçenekleri yer alıyor. Günümüz dünyasında hemen herkesin kendine özel bir duruşu vardır. Bu durumdan ötürü herkese göre ayrı ayrı eta saat modelleri bulunmaktadır. Bu yolla birlikte kendinize yakışacak saati   bulma konusunda hiç zorluk yaşamayacaksınız. Erkek ve kadınların yeni gözdesi olan eta saatler orjinalden farkı olmaması sebebiyle kendini çokça sevdirmiştir. Maddi olarak daha ekonomik seçimler yapanlar için ideal seçim olan imitasyon saat ile birlikte saatler konusunda artık daha özgür olmak mümkün. Dünyaca ünlü markalara ait saatlerin artık sadece orjinalini almak zorunda değilsiniz. Çok uygun seçeneklerle sunulan eta saatler , eta swiss saat modelleri , eta saat modelleri ile kendi tarzınızı yaratın.

ETA  SAAT AL İMKANI

Eğer günlük hayat için veya özel günleriniz için bir saate ihtiyacınız varsa o zaman yapmanız gereken hemen eta saat al seçenekleri ile tanışmaktır. Watchesboss adresimizde dilediğiniz eta saat modeline zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için mükemmel bir ürün olan eta saatler girilen her ortamda zarifliği , karizmatikliği ile kendini göstermek isteyenler içindir.  Tamamen 1. sınıf olan bu ürünler uzak doğu , Çin  ve diğer sahte ürünlerden değildir. Kendine özel bir işçiliği vardır.

ETA  SAAT FİYATLARI

Maddi sıkıntı yaşayanlar için özel bir ürün olan eta saatler aslına bakacak olursak kendi içinde de ayrı bir fiyat oranlamasına sahiptir. Örnek verecek olursak Rolex eta saat en yüksek rakamlardan birine sahipken daha düşük bir markada çok daha uyguna saat bulma imkanınız vardır. Bizler Watchesboss olarak saat konusunda her bütçeye hitap etmekle birlikte en iyi replika saat seçeneklerini sunmaktayız. Genel olarak eta saat satın al işleminde fiyatlar uygun olsa da saatine göre , modeline hatta işlemelerine göre ve geliş bedeline göre fiyat değişmektedir. Bu sebepten ötürü bizlerden bilgi alarak sipariş vermeniz son derece önemlidir. Türkiye'nin en iyi replika saat sağlayıcılarından birisi olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

Replika Saat Satın Al

Günümüzdeki en iyi saat seçeneklerini sunan sitemizle birlikte replika saatler konusunda da en iyi seçenekleri sağlıyoruz. Bir kez daha tekrar ediyoruz ki eta başta olmak üzere tüm saat çeşitlerinde amacımız kesinlikle kaliteli hizmettir. Bizlere WhatsApp iletişim hattımızdan ulaşarak dilediğiniz saatin en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Herkesi şıklığın , karizmanın ışıltılı seçeneği olan saat modelleri konusunda en iyi adrese bekliyoruz. Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır