Tüm Türkiye’ye Kapıda Ödememiz mevcuttur.

Phone Icon

Bizi Arayabilirsiniz
Destek Hattı: +90 538 487 56 36

ETA Saat Nedir?

Eta saat eta mekanizmalı saat anlamına gelir. ETA SAAT mekanizma ise dünyanın en büyük mekanizma üreticisi olan İsviçreli ETA SAAT firmasının ürettiği ve Eta Rolex Saat, Eta Audemars Piguet Saat, Eta Cartier, Eta Hublot, Eta Patek Philippe vb. dünyaca ünlü markaların imitasyon saatlerinde kullanılan çok kaliteli bir mekanizma türüdür. Tahmin edileceği üzere ETA SAAT mekanizmalar yalnızca kasası, kadranı ve kordonu gibi diğer parçaları da en üst kalitede üretilmiş olan replika saatlerin içine yerleştirilir. Zira ETA mekanizması 28.800 BPH hassasiyete ve 40 saat güç rezervine sahip dünyanın en stabil mekanizmalarından biridir. Swiss ETA Saat Nedir? Swiss ETA mekanizma Saat yukarıda da belirttiğimiz gibi dünyanın en büyük mekanizma üreticisi olan İsviçreli ETA Saat firmasının ürettiği ve dünyaca ünlü markaların Replika saatlerinde kullanılan çok kaliteli bir mekanizma türüdür. Swiss ETA Saat mekanizması 28.800 BPH hassasiyet, 40 saat güç rezervi ile İsviçre standartlarının kusursuzluğunun en büyük göstergelerinden biridir. Dünyanın en stabil mekanizmalarından biri olarak kabul edilmektedir. GUVSAAT olarak dünyanın en seçkin markalarının en iyi replika kalitelerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Eta Saat, Swiss Eta, Swissmade, Replika Saat, Replika Rolex, Replica Watch, Eta Watch, Swiss Watch,Luxury Watch,Luxury Watches. Eta Rolex Saat, Ve Eta Audemars Piguet, başta olmak üzere, Eta Saat Patek Philippe Ve Eta Saat Hublot Gibi Eta Saat Piyasasının En önemli Replika Saat Modellerini Tüketici ile Buluşturmak için Çalışıyoruz..

Malesef mağaza açmak yasaktır malum ürünler replika olduğu için sıkıntı yaşanmaktadır.İstanbul içi aynı gün istediğiniz adrese arzu ettiğiniz saatte özel kurye ile elden teslimat yapmaktayız. Ürünü gördükten sonra çalışana ödemesini yapabilirsiniz.
Çin mekanizma satmıyoruz. Tüm ürünlerimiz swiss eta mekanizma İsviçre ürünüdür. En üst düzey gerçeğinden ayırt edilemicek ürünlerdir. Uzun ömürlü orjinal niyetine kullanabilirsiniz. Ağırlığı dahi gerçeğiyle birebirdir. 2003’den beri sadece Güvenilir Swiss ETA Mekanizmalı Ürünleri sunmaktayız. Dürüst hizmet ve tecrübemiz ile yardımcı olmaktan onur duyarız.
Saatlerin Gerçek Kutularını istemezseniz 250 tl indirim yapılmaktadır. ( Ürünler zarar görmemesi adına yine de siyah klasik kutularında gönderim sağlanmaktadır.) Banka Ödemelerinde ( Havale , Eft ) %10 İndirim uygulanmaktadır.
Tüm Türkiye’ye Hızlı Kargo ile Kapıda Ödeme ( Aras Kargo ) mevcuttur. Yurtdışına Express Dhl Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Yurtdışı siparişlerinin ücretleri önceden tahsil edilmesi gerekmektedir
Saat ayarlama çubuğunu çevirerek genişletip bir tık çektiğiniz zaman takvim, ikinci çektiğinizde ise saat ayarlama kısmına geçmektedir.